Ласкаво просимо на сайт

Вінниця - це старовинне та мальовниче місто з цікавою історією, але це також і сучасне європейське місто, що стрімко розвивається. Тому тут гості нашого міста зможуть знайти для себе багато цікавого. На Вінниччині є чимало прекрасних куточків природи, історичних місць, пов'язаних з героїчним минулим українського народу, пам'ятників і бюстів, які увічнюють імена видатних людей нашої Батьківщини, парків, музеїв. Завітайте до Вінниці, відкрийте для себе таємниці нашої минувшині та відчуйте енергію сучасного розвитку.

Вінниця - одне з найстаріших міст України. Площа міста складає 60 км2. Населення - 390 тис. чоловік.

Понад 600 років стоїть він на мальовничих берегах Південного Бугу. Історія Вінниці - це частина історії правобережної України. Вона нерозривно пов'язана з історичним розвитком всього українського народу, з його економікою, культурою, з його боротьбою проти чужоземних загарбників.

Місто дуже багате визначними пам'ятками, єзуїтський монастир, краєзнавчий музей з скелетом мамонта, Преображенський монастир, Храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, садиба-музей основоположника польової медицини Пірогова, обласний краєзнавчий музей та інших не менш цікавих історичних місць.

У наші дні Вінниця - це один з найбільших промислових і культурних міст України, центр Вінницької області та Подільського економічного району. У теплу пору року улюбленим місцем відпочинку вінничан та гостей міста є перлина Поділля - Південний Буг. Люблять жителі Вінниці відпочивати в зелених прикрасах міста - парках і скверах. Вінницю за свою мальовничість і красу називають "Малим Києвом".

Цікаво знати
27 Жовтня
Ставка Гітлера «Вервольф», що в перекладі з німецької (Werwolf) означає "вовкулака"...
Читати далі »
28 Жовтня
Завітайте до Вінницького Державного драматичного театру, що знаходиться в центрі міста по вулиці Театральній, 13...
Читати далі »