Історія краю

Про край

Визначні місця

Туризм

Видатні особистості

Вінниччина під час ВВВ

Школа мистецтв «Вишенька» відсвяткувала ювілей

    Дитяча школа мистецтв «Вишенька» - наймолодший заклад естетичного виховання дітей у нашому місті. Свій десятирічний ювілей школа урочисто відзначила церемонією нагородження кращих учнів та вчителів премією «Золота Ніка» та спеціально підготовленою концертною програмою. У театр імені Садовського прийшли учні та їх батьки, вчителі, випускники та почесні гості - зал був повен. Зі сцени лунали привітання з десятирічним ювілеєм: високопоставлені особи міста вручали цінні подарунки, почесні грамоти та квіти школі в особі директора Тетяни Василівни Заїчко.
    У яскравій концертній програмі виступали кращі з кращих. Статуетки богині перемоги і почесні грамоти отримали: кращий хореографічний колектив - ансамбль «Джерельце», кращий виконавець класичної музики - Вікторія Мосійчук (фортепіано), кращий художник - Катерина Кліпко, кращий інструментальний ансамбль - ансамбль ... Далі...

Протягом жовтня у Вінниці презентуватимуть виставу "Анна Кареніна"

79-й театральний сезон вінницького академічного театру імені Садовського відкриється прем'єрою вистави «Анни Кареніної» за мотивами роману Льва Толстого
На сцену театру у головній ролі вийде провідна вінницька актриса Катерина Селезньова.  За бюджетом, це буде одна з найдорожчих вистав у репертуарі вінницького театру.
У жовтні виставу «Анна Кареніна» глядачі зможуть побачити 4, 5, 18 і 31 жовтня о 18:30 годині. 
Далі...

У Вінниці відкрилася виставка творів живопису

У відділі мистецтв обласної наукової бібліотеки імені Тімірязєва, що знаходиться за адресою Соборна, 70, 2-й поверх, відкрилася і працюватиме персональна виставка творів живопису. Її засновник і головний автор - вінницький художник Михайло Мігрін. Функціонувати вона буде включно до 10 жовтня.
Виставка має назву «Усе про людство: фантазії думок». Художник у своїй творчості звертається до вічних загальнолюдських тем і філософських роздумів про світ. Нагадаємо, що Михайло Мігрін - учасник обласних, республіканських, всесоюзних виставок. Він випускник Строганівського художнього училища (Москва), відділення монументально-декоративного живопису. Виставку Михайла Мігріна можна відвідати щодня, крім ...
Далі...

Видатні зірки оперного мистецтва запалять серця вінничан

23 жовтня в концертному залі Вінницькій філармонії відбудеться концерт за участю зірок оперного мистецтва різних континентів.
Ви матимете змогу відчути прекрасні ноти вокалу та тенору. Чоловічі голоси, що звучать саме в цих інтерпретаціях завжди радують цінителів музичної класики.
Після знаменитого тріо Паваротті-Каррерас-Домінго, концерти якого стали для мільйонів дверима в прекрасний світ класичної музики, багато виконавців йшли шляхом наслідування. Виникли проекти «Три кращих тенора XXI століття», який був показаний в Європі, але не мав великого резонансу, «Три слов'янських тенора» - проект Баскова, який отримав підтримку уряду, але не публіки і багато інших музичних критиків.
Далі...

 

Фотогалерея краю