Меню
Париж
Погода
+8
+
+
Париж
Суббота, 16
Воскресенье   + +
Понедельник   + +
Вторник   + +
Среда   +
Четверг   +10° +
Пятница   +12° +

Париж - місто кохання ♥


Привіт, Париж!
Не бачились давно ми.
Точніш – ніколи. Але це дурниця!
Заочно ми достатньо вже знайомі,
І можу уявити легко я.
Твої собори, площі і бульвари,
Над Сеною нічною всі мости.
Сумую за тобою, мій приятелю,
Чомусь давно став рідним мені ти.

Париж — місто кохання, століттями оспівуваний у віршах і вишуканій прозі. Навряд чи знайдеться ліра, струни якої не торкалися Парижа. Незвичайний романтичний флер, яким оповита французька столиця, немов аромат духів, що розлилися, привертає сюди закоханих і просто романтиків.

Париж — місто кохання і високої моди, місто, яке утілило в собі усі чари Франції. Витончена архітектура або ж звичайні старі будинки, які стали невимушеними пам’ятниками історії, живописні парки в королівському стилі — все пронизано тонкою атмосферою французького духу. У цьому місті можна просто бродити по вулицях і розглядати вітрини салонів мод або ж магазинів. Від однієї тільки думки, що вулицями цього розкішного міста ходили неперевершені Едіт Піаф і Коко Шанель, або з помпезністю проїздили по площах, королівські кортежі Наполеона, вселяють незвичайне відчуття причетності до історії Франції.

Красу нічного Парижа не можна переоцінити, мільйони вогнів, що світяться буквально звідусіль перетворюють цей мегаполіс на казку, де збуваються всі мрії. Граціозна Ейфелева вежа, символ, який ідеально підкреслює любов французів до всього прекрасного, в сяйві золотистих вогнів вражає своєю пишністю вже не одне покоління людей. Париж — місто кохання і мрія, в яку неможливо не закохатися.

А зараз ми з вами зануримося у визначні пам’ятки і традиції столиці КОХАННЯ.