ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

Видача нагородних документів, а також сертифікатів учасникам конкурсу та їх керівникам, відбудеться з 25-го лютого комп’ютерною програмою, інтерфейс якої буде розміщено на поточній сторінці сайту

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща графічна реалізація

1 місцеВеличко Петро Олександрович
2 місцеПоліщук Олександр Володимирович
2 місцеСетнік Наталія Юріївна
3 місцеІщенко Владислав Вікторович
3 місцеЛазарев Ярослав Володимирович
3 місцеКононенко Альона Сергіївна

Краща програмна реалізація

1 місцеУдовиченко Антон Дмитрович
2 місцеКарпов Ігор Іванович
3 місцеКолесниченко Марина Андреевна

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеМартесян Арсен Азатович
2 місцеХолькевич Юрій Васильович
3 місцеТепаев Ренат Рустамович

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеКопитко Наталія Олександрівна
2 місцеЮрченко Жанна Сергеевна
2 місцеВорошилкина Виктория Сергеевна
2 місцеІвченко Ксенія Володимирівна
3 місцеАкаев Владимир Викторович
3 місцеКраснокутська Ірина Валеріївна
3 місцеСавостян Марія Вікторівна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеРубан Аліна Геннадіївна
2 місцеЩелканов Дмитро Віталійович
2 місцеВоронович Дмитро Михайлович
3 місцеЮрченко Катерина Володимирівна
3 місцеГубайдулина Лилия Фахимовна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеЛудан Дар’я Віталіївна
2 місцеБеспалий Владислав Русланович
2 місцеМоргунова Ксенія Олександрівна
3 місцеКоваль Алёна Александровна
3 місцеЛеснікова Анна Максимівна
3 місцеЛаштун Олександра Вікторівна

Краща GIF-анімація

1 місцеСагайдак Олександр Володимирович
2 місцеТерьохіна Влада Володимирівна
3 місцеВараниця Валерія Сергіївна
3 місцеТогулев Василий Николаевич
3 місцеКоршунов Александр Александрович

Краща 3D-графіка

1 місцеГаспарян Эдик Арамович
2 місцеБілик Владислав Олегович
2 місцеДацюк Євгеній Олегович
2 місцеДосужий Олег Александрович
3 місцеКарасева Ирина Александровна
3 місцеСнопов Костянтин Володимирович
3 місцеГедз Дмитро Олегович
3 місцеВойцеховський Ян Сергійович

Краща 3D-анімація

1 місцеВарламов Вадим Вікторович
2 місцеДосужий Олег Александрович
3 місцеАдамян Людмила Вагаршаківна

Краща Flash-анімація

1 місцеГуменюк Микита Дмитрович
2 місцеГемський Юрій Григорович
3 місцеСагайдак Олександр Володимирович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща графічна реалізація

1 місцеСпівак Андрій Володимирович
2 місцеГуцало Дмитро Олександрович
3 місцеФедик Степан Романович

Краща програмна реалізація

1 місцеСохань Ігор Олександрович
2 місцеСорока Дмитро Володимирович

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеПономаренко Віталій Миколайович
2 місцеКардаш Станіслав Анатолійович
3 місцеПоліщук Богдан Володимирович

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЛєдєньов Владислав Павлович
2 місцеБогач Павло Іванович
3 місцеКава Артур Анатолійович
3 місцеФашмухова Лідія Дмитрівна
3 місцеРапацька Вікторія Сергіївна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеДовгопола Олена Миколаївна
2 місцеКузьменко Богдан Сергійович

Краща GIF-анімація

1 місцеЗаболотний Володимир Володимирович
2 місцеЛюбчак Ігор Васильович
3 місцеКозарчук Олександра Олександрівна

Краща 3D-графіка

1 місцеБуковський Нiкiта Влентинович
2 місцеПаровой Владислав Игоревич

Краща 3D-анімація

1 місцеНикуляк Артем Вікторович

ШКОЛА

Краща графічна реалізація

1 місцеАртемук Олександр Леонідович
2 місцеЗаєць Аліса Анатоліївна
2 місцеХортюк Аліна Анатоліївна
3 місцеАнтоненко Данило Володимирович
3 місцеЛомоносова Юлія Олегівна

Краща програмна реалізація

1 місцеТригубець Мирослав Іванович
2 місцеМотрук Дмитро Олександрович
2 місцеЛащ Юлія Вікторівна
3 місцеГрига Олександра Вікторівна
3 місцеГриненко Олена Олегівна

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеБойко Любомир Ярославович
2 місцеЛабадзе Едуард Автанділович
3 місцеЛаріонов Андрій Денисович
3 місцеРешетняк Ростислав Станіславович
3 місцеСеменюк Владислав Юрьевич

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місцеСмирнов Даніїл
2 місцеПанчелюга Олексій Сергійович
3 місцеЕремин Вячеслав Николаевич
3 місцеДобровольский Бронислав Георгиевич
3 місцеКарпенко Олексій Олександрович
3 місцеХабибуллина Самира

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місцеКупринюк Марія Володимирівна
2 місцеБерезуцкий Максим Витальевич
2 місцеЯременко Інна Олегівна
3 місцеАнисимов Вячеслав Викторович
3 місцеТретяк Вадим
3 місцеРевенок Тетяна Вікторівна

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місцеБабакіна Кіра Олександрівна
2 місцеРечинська Катерина Станіславівна
2 місцеКонвісор Поліна Олександрівна
3 місцеГолубенко Катерина Володимирівна
3 місцеСисоєва Поліна Сергіївна
3 місцеБурко Екатерина Алексеевна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж) (до 11 років)

1 місцеСмирнов Даніїл
2 місцеГенсьор Руслан Васильович
3 місцеКозак Олена Ігорівна
3 місцеДуда Дарья Андріївна
3 місцеКузнєцов Євген Миколайович

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж) (12-14 років)

1 місцеИксар Максим
2 місцеБабич Станіслав
2 місцеКеда Богдан Юрійович
3 місцеЛяшенко Роман Олегович
3 місцеІванців Анастасія Олегівна
3 місцеБабич Станіслав
3 місцеПавлов Олег

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж) (15-18 років)

1 місцеПаламарчук Роман
2 місцеКусков Никита Олегович
3 місцеПерегінець Маргарита Ярославівна
3 місцеМ’якенький Арсеній В’ячеславович
3 місцеЖартовська Єлізавета Сергіївна

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місцеПустовойт Ярослав
2 місцеМурса Микита Андрійович
3 місцеБугера Леся Богданівна
3 місцеДовгаль Вікторія Володимирівна

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місцеБоднар Катерина Віталіївна
2 місцеПетренко Катерина
3 місцеБагно Іван Андрійович
3 місцеЗолотарьова Марина
3 місцеКаракян Афіна

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місцеПанчелюга Роман Сергійович
2 місцеСмоляр Михайло
3 місцеХомич Олександр Ростиславович
3 місцеТрегубенко Олександра Юріївна

Краща 3D-графіка (до 11 років)

1 місцеСомпура Тимофій Вішалович
2 місцеТроенко Никита Алексеевич
3 місцеБондаренко Иван Александрович
3 місцеКосарева Алина Дмитриевна
3 місцеТычкова Вероника Константиновна

Краща 3D-графіка (12-14 років)

1 місцеПархоменко Ігор Олександрович
2 місцеУмеренкова Дарья Юрьевна
2 місцеКумов Роман Дмитриевич
3 місцеСмеркалов Сергей Сергеевич
3 місцеДобрин Даниил
3 місцеСомпура Тимофій Вішалович
3 місцеИстомин Ян Андреевич

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місцеНечипорук Микола Леонідович
2 місцеГранковський Станіслав Вікторович
3 місцеВоронов Сергій Сергійович

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місцеМансеров Едуард
2 місцеЯкушевський Дмитро
3 місцеПадчєв Олександр
3 місцеКачанський Євген

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місцеХолод Анна Ігорівна
2 місцеЗолотарьова Марина
3 місцеКаракян Афіна

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місцеЦимбалістий Артур Віталійович
2 місцеКаплуновський Михайло Вячеславович
3 місцеСкиба Володимир Володимирович
3 місцеСерб Ксенія Миколаївна

Краща 3D-анімація

1 місцеКозловський Олександр Андрійович
2 місцеДанильченко Володимир Дмитрович
3 місцеБібік Назар Геннадійович

Краща Flash-анімація

1 місцеЛіхітченко Евгеній Констянтинович
2 місцеВознюк Богдан Владиславович
3 місцеПушкарук Тимофій Валерійович
3 місцеОніщук Микита Сергійович