To receive the diploma click on the name


ШКОЛА

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місце Криворотько Єгор Михайлович
2 місце Насыров Искандер Русланович
3 місце Ткаченко Максим Олексійович

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місце Залевська Дарія Сергіївна
2 місце Бондаренко Анастасія Олегівна
3 місце Гавриліна Олександра Сергіівна
3 місце Куксенко Дарія Юріївна
3 місце Шушкевич Мария Александровна

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місце Ніколаєва Уляна Вячеславівна
2 місце Литвин Єлизавета Ігорівна
3 місце Петренко Юлія Юріївна
3 місце Логвиненко Ольга Юріївна

Кращий 2D-фотоколаж (до 11 років)

1 місце Краснова Діана Дмитрівна
2 місце Кантієва Юлія Андріївна
3 місце Іщук Артем Костянтинович

Кращий 2D-фотоколаж (12-14 років)

1 місце Петриченко Іван Олександровач
2 місце Кучинська Уляна Анатоліївна
2 місце Янаков Михаил Афанасьевич
3 місце Кунташов Михаил Романович

Кращий 2D-фотоколаж (15-18 років)

1 місце Смирнов Даніїл Дмитрович
2 місце Котлярова Катерина Дмитрівна
3 місце Азарова Вероніка Вікторівна

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місце Бондарчук Константин Николаевич
2 місце Єрмаков Ярослав Олександрович
3 місце Красінський Ілля Андрійович
3 місце Попчук Андрій Дмитрович

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місце Литвин Єлизавета Ігорівна
2 місце Шевчук Катерина Володимирівна
3 місце Івашко Олена Миколаївна

Краща 3D графіка (до 11 років)

1 місце Ергиев Влад Олегович
2 місце Михайленко Тарас Васильович
3 місце Бобров Олександр Петрович

Краща 3D графіка (12-14 років)

1 місце Кияненко Вікторія Миколаївна
2 місце Васютінська Вероніка Юріївна
3 місце Ільченко Денис Сергійович

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місце Гайдук Серафим Андрійович
2 місце Яценко Ростислав Олегович
3 місце Трач Артем Андрійович
3 місце Куликовський Олександр Павлович

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місце Власенко Ангелина Максимовна
2 місце Васильченко Владислав Валерійович
3 місце Токарєва Оксана Олексіївна

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місце Миргородський Олексій Олександрович
2 місце Березовська Валентина Юріївна
3 місце Кульчицький Олег Тарасович

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місце Власенко Ангелина Максимовна
2 місце Олексюк Максим Русланович
3 місце Хондаров Ілля Олександрович

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місце Кузьменко Дмитро Андрійович
2 місце Гінкул Максим Олександрович
3 місце Райфурак Артем Михайлович

Краще інформаційне наповнення (до 11 років)

1 місце Чачуа Костянтин Сергійович
2 місце Семенов Кирилл Артурович
3 місце Мамедов Платон Александрович

Краще інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місце Андреянова Ангелина Сергеевна
2 місце Папуга Виктор Андреевич
2 місце Ткачов Артур Миколайович
2 місце Сенькін Олег Сергійович
3 місце Онопченко Софія Юріївна
3 місце Равлик Олег Андрійович
3 місце Чорнобровкін Юлій Олегович

Краще інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місце Меніцький Олександр Анатолійович
2 місце Осипенко Анастасія Вадимівна
3 місце Корчовий Василь Дмитрович

Краща програмна реалізація (до 11 років)

1 місце Власенко Ангелина Максимовна
2 місце Ткачук Максим Сергійович
3 місце Самойлюк Нікіта Олександрович

Краща програмна реалізація (12-14 років)

1 місце Папуга Виктор Андреевич
2 місце Скачко Олександр Дмитрович
3 місце Кравчук Артем Ростиславович

Краща програмна реалізація (15-18 років)

1 місце Grechukha Victoria Mykolaivna
2 місце Меніцький Олександр Анатолійович
3 місце Турчин Владислав Максимович

Краща графічна реалізація (12-14 років)

1 місце Гарифулина Гаухар Ринатовна
2 місце Нигматуллин Артур Айратович
3 місце Папуга Виктор Андреевич
3 місце Андреянова Ангелина Сергеевна

Краща графічна реалізація (15-18 років)

1 місце Белоцерковская Виктория Андреевна
2 місце Каліновський Максим Олександрович
3 місце Меніцький Олександр Анатолійович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце Стразова Анастасія Олександрівна
2 місце Карпенко Роман Сергійович
2 місце Сіваєв Андрій Сергійович
3 місце Огій Олександр Олександрович
3 місце Мутиленко Андрій Сергійович
3 місце Бондаренко Роман Олександрович

2D-фотоколаж

1 місце Сикорская Юлия Вадимовна
2 місце Грецький Євген Ігорович
2 місце Далюк Яна Валеріївна
3 місце Орлова Аліна Сергіївна
3 місце Галактіонова Ірина Сергіївна
3 місце Каланов Данила Александрович

Краща 2D-векторна графіка

1 місце Кузьмина Анастасия Евгеньевна
2 місце Стрілковський Вадим Сергійович
3 місце Швець Марина Олександрівна

Краща GIF-анімація

1 місце Строй Олександр Сергійович
2 місце Зорин Артём Сергеевич
3 місце Воронюк Василь Володимирович

Краще інформаційне наповнення

1 місце Кучанський Владислав Сергійович
2 місце Мутиленко Андрій Сергійович
3 місце Жалюк Павло Михайлович

Краща програмна реалізація

1 місце Кучанський Владислав Сергійович
2 місце Хитрук Денис Ігорович
3 місце Гурієнко Тарас Богданович

Краща графічна реалізація

1 місце Кучанський Владислав Сергійович
2 місце Мутиленко Андрій Сергійович
3 місце Кухар Аліна Володимирівна

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце Цветкова Юлия Викторовна
2 місце Коновалова Анастасия Игоревна
2 місце Kokushkin Vlad Maximovich
3 місце Король Діана Сергіївна
3 місце Шевченко Владлен Станіславович

Кращий 2D-фотоколаж

1 місце Заквацький Сергій Васильович
2 місце Станіславенко Євгеній Григорович
3 місце Мельник Любов Дмитрівна
3 місце Ильинчук Денис Сергеевич

Краща 2D-векторна графіка

1 місце Гайнутдинов Рафаэль Маратович
2 місце Штокал Алла Сергіївна
3 місце Штокал Сергій Сергійович
3 місце Лазнюк Дмитро Сергійович
3 місце Шевченко Владлен Станіславович

Краща 3D графіка

1 місце Яковенко Олеся Олегівна
2 місце Болдонов Владимир Геннадьевич
3 місце Панченко Вікторія Вікторівна

Краща GIF-анімація

1 місце Шаталов Роман Михайлович
2 місце Нагірняк Назар Дмитрович
3 місце Коломієць Богдан Володимирович

Краще інформаційне наповнення

1 місце Мельник Леся Юріївна
2 місце Баяк Богдана Леонідівна
3 місце Альошин Костянтин Анатолійович
3 місце Бортновський Олександр Сергійович

Краща програмна реалізація

1 місце Кренцін Михайло Дмитрович
2 місце Strashniuk Іhor Vladimіirovich
3 місце Рябов Олександр Ігорович

Краща графічна реалізація

1 місце Сафонов Даниил Владимирович
1 місце Козьмин Виталий Александрович
2 місце Strashniuk Ihor Vladimirovich
2 місце Грущенко Владислав Юрійович
3 місце Невський Владислав Станіславович
3 місце Бортновський Олександр Сергійович
3 місце Каракуца Марія Юріївна