ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

Кількість призових місць визначалася пропорційно до кількості поданих робіт і їх якості

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеКузьмина Дарья Алексеевна
2 місцеЄнов Богдан Олександрович
2 місцеГерасимчук Виктория Юрьевна
3 місцеЧорна Анастасія Миколаївна
3 місцеКазмірчук Альона Віталіївна
3 місцеКозяр Ольга Богдановна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМельник Христина Олександрівна
2 місцеКурбатова Дар’я Миколаївна
3 місцеПарфенюк Марія Сергіївна
3 місцеТерещенко Надія Павлівна

Краща 3D-графіка

1 місцеДовгий Денис Русланович
2 місцеСамолюк Дмитро Васильович
3 місцеСахно Василь Олександрович

Краща 3D-анімація

1 місцеКозловський Олександр Андрійович
2 місцеМартов Василь Павлович

Краща GIF-анімація

1 місцеКозарчук Олександра Олександрівна
2 місцеГуртовий Володимир Олексійович

Краща графічна реалізація

1 місцеКардаш Станіслав Анатолійович
2 місцеГуцало Дмитро Олександрович
3 місцеСтрашнюк Ігор Володимирович
3 місцеМутиленко Андрій Сергійович

Краще інформаційне наповнення

1 місцеКозоріз Євген Вячеславович
2 місцеХимич Марія Миколаївна

Краща програмна реалізація

1 місцеСохань Ігор Олександрович
2 місцеТарковсий Олег асильевич
3 місцеПавлов Сергей Антонович

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеШептаева Ольга Евгеньевна
2 місцеЛыпач Мария Евгеньевна
2 місцеЛапко Маргарита Сергеевна
2 місцеКраснокутська Ірина Валеріївна
3 місцеШевченко Катерина Олексіївна
3 місцеРиндін Сергій Анатолійович
3 місцеКопитко Наталія Олександрівна
3 місцеДудка Александра Юрьевна
3 місцеСавостян Марія Вікторівна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеПольова Марія Валеріївна
2 місцеСалтикова Тетяна Олександрівна
2 місцеПоліщук Олександр Владимирович
2 місцеКондик Юлія Олександрівна
3 місцеДємєнтьєв Євгеній Андрійович
3 місцеЛазнюк Дмитро Сергійович
3 місцеЧорний Вадим Михайлович
3 місцеОлянич Максим Олександрович

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеЛаштун Олександра Вікторівна
2 місцеШтокал Алла Сергіївна
2 місцеСтеценко Каріна Миколаївна
3 місцеХожаинова Марина Сергеевна
3 місцеПравдіна Тетяна Романівна
3 місцеИванова Елизавета Андреевна
3 місцеКомина Марина Максимовна

Краща GIF-анімація

1 місцеРиндін Сергій Анатолійович
2 місцеМуллаянов Азат Риммович

Краща 3D-графіка

1 місцеДосужий Олег Олександрович
2 місцеБоев Антон Александрович
2 місцеЖорноклей Дарья Валерьевна
3 місцеСологуб Роман Олександрович
3 місцеПроценко Станислав Сергеевич
3 місцеКузнецова Ксения Дмитриевна
3 місцеВоєділо Андрій Ігорович

Краще інформаційне наповнення

1 місцеХалецька Катерина Віталіївна
2 місцеБогачук Галина Володимирівна, Кобися Ігор Володимирович
3 місцеБрунько Марина Миколаївна
3 місцеНіколайчук Владислав Олександрович
3 місцеДончук Максим Олегович

Краща програмна реалізація

1 місцеМінів Роман Петрович
2 місцеТригук Ігор Олегович
2 місцеВеличко Петро Олександрович
3 місцеСорочан Роман Анатолійовіч

Краща Flash-анімація

1 місцеГаврилюк Роман Олександрович
2 місцеШелеменцев Олександр Сергійович
3 місцеБондаренко Анна Юріївна
3 місцеДемчук Сергій Васильович

Краща 3D-анімація

1 місцеРыхлов Роман Владимирович
2 місцеБиков Сергій Олександрович
2 місцеМатишин Евгений Ильич

ШКОЛА

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місцеКамалова Еліна Максимівна
2 місцеДовгуша Марія Вадимівна
3 місцеХіхлач Софія Вадимівна
3 місцеЛата Софія Олександрівна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж до 11 років)

1 місцеЛевенець Артем Володимирович
2 місцеСембай Ярослав Володимирович
3 місцеАндриано Веску

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місцеИлюхина Дарья
2 місцеНиконов Сергей Анатольевич
3 місцеШкварчук Анастасия Алексеевна
3 місцеШакирзянов Амир
3 місцеКізімова Катерина Миколаївна

Краща 3D-графіка (до 11 років)

1 місцеПерепелов Максим Валеривич
2 місцеТычкова Вероника Константиновна
3 місцеПерепелов Максим Валеривич
3 місцеПлишкина Анастасия Алексеевна

Краща 3D-анімація(до 11 років)

1 місцеГордієнко Констянтин Павлович

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місцеБілан Андрій Дмитрович
2 місцеВасильченко Владислав Валерійович
3 місцеПєтрухін Святослав

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місцеОмельченко Архип
2 місцеТінтулов Ярослав
3 місцеЗолотарьова Вероніка , Тінтулова Влада

Краще інформаційне наповнення (до 11 років)

1 місцеПашкевич Вікторія Олександрівна
2 місцеШаргородський Денис Вікторович
3 місцеМитченков Александр
3 місцеНухимзон Артур

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місцеТерентьєв Дмитро Олегович
2 місцеЯкушевський Дмитро
3 місцеМоскаленко Дмитро Іванович

Краща 2D-векторна графіка(12-14 років)

1 місцеАвраменко Анастасія Юріївна
2 місцеПроцюк Анастасія Олегівна
3 місцеБоднар Катерина Віталіївна
3 місцеГоробець Анастасія Володимирівна

Краща 3D-графіка (12-14 років)

1 місцеЕрмилов Дмитрий Владимирович
2 місцеЗиновьев Фёдор Алексеевич
3 місцеЯкобсон Егор Романович
3 місцеФомин Александр Игоревич
3 місцеКумов Роман Дмитриевич
3 місцеСомпура Тимофій Вішалович

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місцеПроцюк Анастасія Олегівна
2 місцеСова Мария Альбертовна
2 місцеЕзерская Полина Игоревна
3 місцеМуляр Игорь Олегович
3 місцеСлободянюк Олександра Віталіївна
3 місцеПідлатюк Денис Іванович
3 місцеКарпенко Олексій Олександрович

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місцеКрасюков Володимир Андрійович
1 місцеЗолотарьова Марина
1 місцеМансеров Едуард Вікторович
3 місцеПанчелюга Олексій Сергійович
3 місцеКорнєва Катерина Ігорівна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж 12-14 років)

1 місцеБарго Валерия Ігорівна
2 місцеБойко Валентин Андрійович
2 місцеЯрова Олена Андріївна
3 місцеНечай Ангеліна Андріївна
3 місцеПавлов Олег
3 місцеЗолотарьова Марина
3 місцеЛуценко Уляна Миколаївна

Краще інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місцеТупчій Ярослава Русланівна
2 місцеНікончук Сніжана Олександрівна
3 місцеРоманчук Василь Никифорович

Краща програмна реалізація (12-14 років)

1 місцеЖилайтис Максим
2 місцеЛяшенко Роман Олегович
3 місцеБулат Андрей Владимирович
3 місцеМуравская Алена Александровна

Краща графічна реалізація (12-14 років)

1 місцеМельник Мар’яна Олександрівна
2 місцеЧернуха Владислав Сергійович
3 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місцеКоваленко Денис Олегович
2 місцеРогаченко Олександра Сергіївна
2 місцеГолубенко Катерина Володимирівна
3 місцеБабакіна Кіра Олександрівна
3 місцеШапарь Анастасия Валерьевна
3 місцеГатілова Марія Тимофіївна
3 місцеСтупакова Аннна Олександрівна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж 15-18 років)

1 місцеСивак Інна Іванівна, Слободянюк Анна Михайлівна
2 місцеМашенська Софія Романівна
2 місцеПодолянин Владислав Іванович
3 місцеКузіна Арина Олегівна
3 місцеЮгаєва Катерина Максимівна
3 місцеОтченашенко Сергій Олександрович
3 місцеАльохін Михайло Олексндрович
3 місцеЮрченко Владислав Юрійович

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місцеЛіщук Катерина Олексіївна
2 місцеЦыганок Таисия Витальевна
3 місцеБогайчик Василь Миколайович
3 місцеПастух Аліни

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місцеПівторак Олексій Сергійович
2 місцеКалістратов Дмитро Павлович
2 місцеПрофателюк Євген Юрійович
3 місцеЦимбалістий Артур Віталійович
3 місцеКалємі Марія Дмитрівна

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місцеЄрмолаєв Михайло Іванович
2 місцеПархоменко Ігор Олександрович
2 місцеНечай Іван Степанович
3 місцеИстомин Ян Андреевич
3 місцеГольденберг Ілля Русланович

Краща 3D-анімація ( 15-18 років)

1 місцеСтрик Василь Михайлович
2 місцеВисоцький Василь Олександрович

Краща Flash-анімація (15-18 років)

1 місцеЗубов Глеб Михайлович
2 місцеРожок Катерина Володимирівна
3 місцеБоднар Олександр Сергійович
3 місцеСеменченко Ангелина Максимовна, Вдовицкая Вера Ильинична

Краща графічна реалізація (15-18 років)

1 місцеКуровський Дмитро Сергійович
2 місцеЖеребцов Олександр Максимович
3 місцеІванченко Максим Валерійович
3 місцеМаксименко Данііл Олександрович
3 місцеАртемук Олександр Леонідович

Краще інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місцеРевенко Максим
2 місцеСтепанюк Олексій Сергійович
3 місцеЛагода Ірина Валентинівна
3 місцеБочин Игорь Игоревич

Краща програмна реалізація (15-18 років)

1 місцеШвець Євгеній Олександрович
2 місцеГунько Артур Васильович
3 місцеКостенко Михайло Олегович