Переможці другого Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

Кількість призових місць визначалася залежно від кількості поданих робіт і їх якості

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 3D-графіка

1 місцеСнопов Костянтин Володимирович
2 місцеБілик Владислав Олегович
2 місцеЧубун Михаил Витальевич
3 місцеГолуб Олександр Володимирович
3 місцеЄлісеєнко Олександр Євгенійович
3 місцеГедз Дмитро Олегович

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеТимофеева Елена Николаевна
2 місцеІвченко Ксенія
2 місцеКраснокутська Ірина Валеріївна
3 місцеХибатов Салават Юлаевич
3 місцеКушнерьов Олександр Сергійович
3 місцеЛудан Дар’я Віталіївна
3 місцеКузьминская Елена Николаевна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеПоліщук Олександр
2 місцеКовачов Сергій Сергійович
2 місцеНовікова Катерина Володимирівна
3 місцеФазилова Ляззат Ергалиевна
3 місцеБогачук Галина Володимирівна
3 місцеКіріченко Олена Ігорівна
3 місцеПіддубецька Марина Петрівна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеЛихогляд Юлія Тарасівна
2 місцеГрибук Ольга Анатоліївна
2 місцеСмірнова Анастасія Володимирівна
3 місцеВовк Аліна Володимирівна
3 місцеПомазан Вікторія Олександрівна
3 місцеЧикибаев Артур Русланович
3 місцеГаркуша Екатерина

Краща 3D-анімація

1 місцеДосужій Олег Олександрович
2 місцеГудкова Юлия Сергеевна
3 місцеВеснина Светлана Александровна

Краща Gif-анімація

1 місцеМальований Олександр Григорович
2 місцеКононенко Альона Сергіївна
3 місцеНестерчук Олександр Ігорович
3 місцеЛапко Маргарита Сергеевна

Краща програмна реалізація

1 місцеБарщик Оксана Васильевна
2 місцеЗахарчук Олександр Васильович
3 місцеДзюбенко Сергій Юрійович
3 місцеЯковчук Євгеній Олегович

Краща графічна реалізація

1 місцеКовбасюк Михайло Володимирович
2 місцеГречкосій Наталя Петрівна
2 місцеСетнік Наталія Юріївна
3 місцеГорбатюк Ольга Олегівна
3 місцеЛазарев Ярослав Володимирович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеБезсонова Віта Віталіївна
2 місцеКнутенко Сергій Никифорович
3 місцеАхаджарова Анастасия Викторовна

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеШишкина Наталья Борисовна
2 місцеСергеева Маргарита Александровна
3 місцеМахновецька Наталія Сергіївна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеЧагочкин Максим Викторович
2 місцеГранатова Аліна Анатоліївна
3 місцеЛапко Юрій Романович
3 місцеЧаун Юлія Сергіївна
3 місцеРуденко Юлія Сергіївна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеЧагочкин Максим Викторович
2 місцеГранатова Аліна Анатоліївна
3 місцеЛапко Юрій Романович
3 місцеЧаун Юлія Сергіївна
3 місцеРуденко Юлія Сергіївна

Краща 3D-графіка

1 місцеКовалик Володимир Ігорович , Буковський Нікіта Валентинович
2 місцеПетровский Александр Висильевич
3 місцеГнат Сергій Вікторович

Краща Flash-анімація

1 місцеКубович Костянтин Олександрович
2 місцеРайсер Илья Наумович
3 місцеКостюк Василий Радионович

Краща графічна реалізація

1 місцеЛизун Владислав Вадимович
2 місцеТурський Артем Олегович
3 місцеОстапів Денис Вікторович
3 місцеВакульчик Віталіна Вячеславівна

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеЗубов Олександр Юрійович
2 місцеВернуг Антон Петрович
3 місцеМяснікова Анастасія Валерівна

УЧНІ

Краща 3D-анімація

1 місцеПавловський Олексій Володимирович
2 місцеГолиборода Сергій Ігорович
3 місцеГайдуков Богдан Олександрович

Краща GIF-анімація (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеСаєнко Сергiй Олександрович
2 місцеКравченко Максим Андрійович
3 місцеТрєгубов Нікіта Олександрович
3 місцеБігас Олексій Ігорович

Краща GIF-анімація (вікова категорія - до 13 років)

1 місцеПавловський Олексій Володимирович
2 місцеСухіна Маргарита Андріївна
3 місцеСтріжак Владислав Олексійович
3 місцеПадчев Олександр

Краща 3D-графіка

1 місцеМоскальова Каміла Андріївна
2 місцеНечипорук Микола Леонідович
3 місцеСавець Максим Олегович

Краща 2D-растрова графіка - фотоколаж (вікова категорія - до 13 років)

1 місцеСавінова Вікторія Сергіївна
2 місцеКозак Олена Ігорівна
2 місцеЖупійов Микита Сергійович
3 місцеДобромислов Микола Володимирович
3 місцеКульговой Вячеслав
3 місцеБабій Олег Богданович

Краща 2D-растрова графіка (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеПекур Інна Григорівна
2 місцеКим Анастасия Юрьевна
2 місцеМиргородський Андрій Вікторович
3 місцеНарикова Емілі Олександрівна
3 місцеКолісніченко Карина Сергіївна

Краща 2D-растрова графіка - фотоколаж (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеЗабудько Тетяна Олегівна
2 місцеЮжаков Богдан Валерійович
2 місцеПанова Анастасія Сергіївна
3 місцеПаламарчук Роман Сергійович
3 місцеПетренко Аліна Андріївна
3 місцеСамійленко Олена Олександрівна
3 місцеПилипенко Владислава Михайлівна

Краща 2D-векторна графіка (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеКонопко Микола Васильович
2 місцеКуликова Виктория
2 місцеМасленникова Екатерина
3 місцеШапошников Максим
3 місцеФролов Дмитрий

Краща 2D-векторна графіка (вікова категорія - до 13 років)

1 місцеПетренко Катерина Владіславівна
2 місцеЯкубов Кирилл Русланович
2 місцеШевченко Олександр Володимирович
3 місцеГриб-Хороший Роман Игорович
3 місцеИвановский Артём

Краща графічна реалізація (вікова категорія - до 13 років)

1 місцеАртемук Олександр Леонідович
2 місцеІващенко Марія Анатоліївна, Лугова Софія Борисівна
3 місцеЗаєць Аліса Анатоліївна

Краща графічна реалізація (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеМихайлова Галина Ігорівна
2 місцеРезникова Тетяна Олексіївна
3 місцеСнодчик Віталій Іванович
3 місцеЛобус Юрій Юрійович

Краща Flash - анімація

1 місцеЛарка Ілля Вікторович
2 місцеПушкарук Тимофій Валерійович
3 місцеВознюк Богдан Владиславович
3 місцеЗгоняйко Єва Іванівна
3 місцеЛюльченко Антоніна Ігорівна

Краща програмна реалізація (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеКондратюк Віталій Володимирович
2 місцеШаповалюк Ганна Володимирівна
3 місцеКривуля Лідія Вікторівна

Краще інформаційне наповнення (вікова категорія - понад 13 років)

1 місцеФетіщева Поліна Андріївна
2 місцеРомашко Дарина Віталіївна
3 місцеDasik Alex

Наймолодші учасники конкурсу нагороджуються спеціальними дипломами

Падчев Олександр, Ніколаєва Дарія, Подлепенцев Назар, Біслімакі Микита, Веску Адріано, Мурзін Кирило Олександрович, Резуненко Анастасія Миколаївна, Сазонова Людмила, Бабій Олег Богданович, Шевченко Олександр Володимирович, Гриб-Хороший Роман Игорович