Шановні учасники Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.
На конкурс, який проводився в 2014 році дистанційно, в один тур, подано понад 1300 робіт з 23 країн світу.
Кількість призових місць визначалось кількістю поданих робіт і їх якістю. Видача дипломів переможців відбудеться з 10 липня комп’ютерною програмою, інтерфейс якої буде розміщено на сайті конкурсу.
Запрошуємо всіх взяти участь в літньому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, який відбудеться в кінці серпня. Бажаємо перемог !

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

ВНЗ

Краща графічна реалізація

1 місцеNovalenko PavloPoland
1 місцеБеляков Александр ВладимировичРоссия
2 місцеСмольянов Дмитро СергійовичУкраїна
2 місцеПоліщук Олександр ВолодимировичУкраїна
2 місцеНестеренко Ксенія СергіївнаУкраїна
2 місцеТитяев Алексей МихайловичРоссия
3 місцеРезник Ксения ИвановнаУкраїна
3 місцеСетнік Наталія ЮріївнаУкраїна
3 місцеБелінський Денис АндрійовичУкраїна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеГлухінчук Павло ВасильовичУкраїна
1 місцеКоломоец Элина АлександровнаУкраїна
2 місцеГаласюк Владислав ИгоревичУкраїна
2 місцеТкачук Альона ВікторівнаУкраїна
3 місцеВолков Станислав АндреевичУкраїна
3 місцеЛевченко Юрій ВікторовичУкраїна
3 місцеТодуа Тариэл БесовичУкраїна

Краща програмна реалізація

1 місцеВеличко Петро ОлександровичУкраїна
2 місцеКазмірчук Олександр МиколайовичУкраїна
2 місцеДрагомирик Денис ЮрійовичУкраїна
3 місцеCesar GuzmanМе́хіко
3 місцеЩелков АртемКазахстан
3 місцеРыжов Александр СергеевичБілорусь

Краща 3D-графіка

1 місцеСнопов Констянтин ВолодимировичУкраїна
1 місцеРабочий Дмитрий АндреевичУкраїна
1 місцеФідря Віктор ОлександровичУкраїна
2 місцеВарламов Вадим ВікторовичУкраїна
2 місцеЮдіна Владислава ІгорівнаУкраїна
2 місцеДацюк Євгеній ОлеговичУкраїна
2 місцеГеращенко Богдан ОлександровичУкраїна
2 місцеМаліцький ОлексійУкраїна
3 місцеСтепанюк Дмитро СергійовичУкраїна
3 місцеКузнецова Дарья ВалерьевнаРоссия
3 місцеКлименко Сергій ЮрійовичУкраїна
3 місцеСкитович Алена СергеевнаРоссия
3 місцеЯковлев Сергей АндреевичРоссия
3 місцеКинатов ОлсейітКазахстан
3 місцеПетровська Ольга АндріївнаУкраїна

Краща 3D-анімація

1 місцеВарламов Вадим ВікторовичУкраїна
1 місцеДосужій Олег ОлександровичУкраїна
2 місцеСтепанюк Дмитро СергійовичУкраїна
2 місцеБоденчук Олександр БорисовичУкраїна
3 місцеКонысбайулы НурсултанКазахстан
3 місцеКузнецова Дарья ВалерьевнаРоссия
3 місцеАнаньин Александр СергеевичРоссия
3 місцеНаянова АннаКазахстан

Краща Flash-анімація

1 місцеВасильева Татьяна АлексеевнаБашкортостан
2 місцеСкалыга Евгенiя АнатоліївнаБілорусь
2 місцеХибатов Хайдар ЮлаевичБашкортостан
2 місцеЗарипова Алия БулатовнаБашкортостан
3 місцеЗавалишина Ольга ПавловнаБашкортостан
3 місцеПереверзева Юлия ВикторовнаУкраїна
3 місце卫东 拓拔China
3 місцеБезкревний Сергій СергійовичУкраїна
3 місцеНаимов Бехзоджон СадирдиновичУзбекистан

Краща GIF-анімація

1 місцеНосов Константин ДмитриевичРоссия
2 місцеІвченко Ксенія ВолодимирівнаУкраїна
3 місцеПівторак Іван ОлександровичУкраїна
3 місцеÁdám FarkasHungary

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЯщук АнтонУкраїна
1 місцеПіддубецька МаринаУкраїна
2 місцеКіт Ліна ОлегівнаУкраїна
2 місцеБлохина Арина АндреевнаРоссия
2 місцеВасильева Инна АлексеевнаРоссия
3 місцеГорділей Наталя ВолодимирівнаУкраїна
3 місцеЗаєць АллаУкраїна
3 місцеКраснокутська Ірина Валеріївна Україна
3 місцеМхаматнурова Инзиля Раисовна Россия

Краща 2D-растрова графіка (колаж)

1 місцеБахова Арина ИгоревнаРоссия
2 місцеПоліщук Олександр ВолодимировичУкраїна
2 місцеИзмурзенова ЗейнепКазахстан
3 місцеНадеев Максим НиколаевичРоссия
3 місцеЧурбанова Анастасия ЮрьевнаРоссия

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМоргунова Ксенія ОлександрівнаУкраїна
2 місцеШалашова Юлия ГеннадьевнаРоссия
2 місцеРогова Алёна ВикторовнаРоссия
2 місцеЧурбанова Анастасия ЮрьевнаРоссия
2 місцеГабдулхакова Нелли КамильевнаРоссия
2 місцеДевятова Александра Олеговна Россия
3 місцеПушкарева Дарья ВалерьевнаРоссия
3 місцеГончарук Андрій МихайловичУкраїна
3 місцеШилова Анна АлександровнаРоссия
3 місцеСкалыга Евгенiя АнатоліївнаБілорусь
3 місцеЗдрюмова Анна ДмитриевнаРоссия
3 місцеЕремеев Семен НиколаевичРоссия

ШКОЛА

Краща графічна реалізація

1 місцеГресько Володимир ВалентиновичУкраїна
2 місцеУрсул Владислав ІгоровичУкраїна
2 місцеЛінник Олександр ДмитровичУкраїна
3 місцеХохлов Олександр ВіленовичУкраїна
3 місцеБєлих Віталій РостиславовичУкраїна
3 місцеСамофалов Дмитро ВіталійовичУкраїна
3 місцеНагірний Богдан ОлеговичУкраїна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеСлободян Роман АндрійовичУкраїна
2 місцеТроць Ігор ІвановичУкраїна
2 місцеЦикановська Вероніка СергіївнаУкраїна
3 місцеТрейтяк Кіріл ОлександровичУкраїна
3 місцеХристенко Юрій СергійовичУкраїна
3 місцеКривешко ВладиславУкраїна
3 місцеБабій ОленаУкраїна
3 місцеПанчук Владислав АнатолійовичУкраїна

Краща програмна реалізація

1 місцеСмердов Андрій ОлексійовичУкраїна
2 місцеРибчук Віталій ПавловичУкраїна
2 місцеКуцак Денис СергійовичУкраїна
3 місцеКохан Олена СергіївнаУкраїна
3 місцеПавлюк Станіслав СергійовичУкраїна
3 місцеЗахарчук Олександр ВасильовичУкраїна

Краща 3D-графіка

1 місцеБілик Владислав ОлеговичУкраїна
2 місцеЧубун Михаил ВиталиевичУкраїна
2 місцеЯрема Сергій ОлександровичУкраїна
3 місцеКраснова Екатерина ДмитриевнаРоссия
3 місцеМусаєв Ількін Рза оглиУкраїна
3 місцеЗапрій Назар АндрійовичУкраїна

Краща 3D-анімація

1 місцеБуталенко Руслан РомановичУкраїна
2 місцеЮдін Артем ОлександровичУкраїна
3 місцеАлександра АлександроваУкраїна
3 місцеДесимира ПламеноваУкраїна
3 місцеВеричева ЯнаРоссия
3 місцеПавловський Олексій ВолодимировичУкраїна

Краща Flash-анімація

1 місцеГемський Юрій ГригоровичУкраїна
2 місцеЧаговський Максим ВалерійовичУкраїна
2 місцеАндрощук Віктор ОлександровичУкраїна
3 місцеБелоцерковская Дарья СергеевнаРоссия
3 місцеБілий Михайло ВолодимировичУкраїна
3 місцеРябець Вікторія ВолодимирівнаУкраїна
3 місцеЗгода Александр АнатольевичУкраїна

Краща GIF-анімація

1 місцеЛапко Маргарита СергіївнаУкраїна
2 місцеБартков Микола СергійовичУкраїна
2 місцеПетренко Віталій ВіталійовичУкраїна
3 місцеПоліщук Богдан ВолодимировичУкраїна
3 місцеГолуб Олександр ФедоровичУкраїна
3 місцеГрицюк Олександр ОлександровичУкраїна

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеНедільська Ірина МихайлівнаУкраїна
1 місцеКоновалова Анна Сергеевна Россия
1 місцеПоліщук ОлексійУкраїна
2 місцеЧихичина ЕльвіраУкраїна
2 місцеНикипорець Анна Олексіївна Україна
2 місцеДроненко Катерина ВолодимирівнаУкраїна
2 місцеЕзерская Ольга СергеевнаУкраїна
3 місцеПриз Анастасія СергіївнаУкраїна
3 місцеКудряшева Анна Евгеньевна Россия
3 місцеСамійленко Олена ОлександрівнаУкраїна
3 місцеКривуля Лідія ВікторівнаУкраїна
3 місцеСтецюк Александр АндреевичУкраїна
3 місцеМороз Олена ДмитрівнаУкраїна
3 місцеКаденова Айслу АбаевнаРоссия
3 місцеЗаяц МаргаритаРоссия
3 місцеЦиганій БогданУкраїна
3 місцеШаповал Іван ОлександровичУкраїна

Краща 2D-растрова графіка (колаж)

1 місцеБабій Наталя БогданівнаУкраїна
2 місцеСурков Станіслав ВолодимировичУкраїна
2 місцеШарифуллина А.МРоссия
3 місцеЗиннатуллин ДанилРоссия
3 місцеФедина Дарина РоманівнаУкраїна
3 місцеНестерук Сергей ИгоревичУкраїна
3 місцеПрофателюк ЄУкраїна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеШепелюк Христина СергіївнаУкраїна
1 місцеПавлюченко Полина ЕвгеньевнаРоссия
2 місцеБабина Полина Дмитриевна Россия
2 місцеМіхальова Яна ОлегівнаУкраїна
3 місцеВасніковська Анастасія ВолодимирівнаУкраїна
3 місцеВшивцев Владислав СергійовичУкраїна
3 місцеВишник АннаУкраїна
3 місцеНазаренко Дмитро СергійовичУкраїна
3 місцеГолець Олексій ГригоровичУкраїна

ПТУ, Коледж

Краща графічна реалізація

1 місцеПупко Олександр ВалерійовичУкраїна
2 місцеЗобов Дмитро ВалентиновичУкраїна
2 місцеВорончук Богдан ЮрійовичУкраїна
2 місцеКуба Максим СергійовичУкраїна
3 місцеОстапів Денис ВікторовичУкраїна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеСтепаненко Вікторія ВалеріївнаУкраїна
2 місцеЧорний Вадим МихайловичУкраїна
2 місцеЛаткун Олександр ПавловичБашкортостан
2 місцеГаббасов А.Р.Башкортостан
2 місцеЖуренкова Е.В.Башкортостан
2 місцеМухамадиев И.Т.Башкортостан
3 місцеХаликова З.И.Башкортостан
3 місцеШорохова В.В.Башкортостан
3 місцеБондаренко Екатерина АндреевнаУкраїна
3 місцеВерда Артем ВолодимировичУкраїна
3 місцеДужук Марія АндріївнаУкраїна

Краща програмна реалізація

1 місцеБоярчук Володимир ВіталійовичУкраїна
2 місцеТужанська Марина СтаніславовнаОАЕ
3 місцеSkalerШвеція

Краща 3D-графіка

1 місцеМаковецький Тимофій АнатолійовичУкраїна
2 місцеТихомиров Валентин ВолодимировичУкраїна
2 місцеБуковський Нікіта ВалентиновичУкраїна
2 місцеКовалик Володимир ІгоровичУкраїна
3 місцеСусідко Ольга ПетрівнаУкраїна
3 місцеТяпкін Олександр АндрійовичУкраїна
3 місцеОвсійчук Владислав СергійовичУкраїна

Краща 3D-анімація

1 місцеAnne AlmeidSpain
2 місцеХолькевич Андрій ЮрійовичУкраїна
3 місцеAivo MirevSpain

Краща Flash-анімація

1 місцеБезрученко Дмитро ЮрійовичУкраїна
2 місцеГалущак Олександр ВолодимировичУкраїна
3 місцеНедоснований Олександр ЮрійовичУкраїна
3 місцеСулімов Дмитро АндрійовичУкраїна

Краща GIF-анімація

1 місцеДанилюк Ліана ВолодимирівнаУкраїна
2 місцеБойко Вікторія ВікторівнаУкраїна
2 місцеDavid PopescuMoldova

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеТуманова Светлана АлександровнаУкраїна
1 місцеHatef MirdamadiIran
2 місцеБондаренко Екатерина АндреевнаУкраїна
2 місцеИванова Мария АндреевнаРоссия
3 місцеМаринов Антон ВолодимировичУкраїна
3 місцеВитя ЕвдокимовУкраїна
3 місцеБабченко Екатерина АлександровнаКазахстан
3 місцеСорокина Юлиана ЮрьевнаБашкортостан

Краща 2D-растрова графіка (колаж)

1 місцеИванова Мария АндреевнаРоссия
2 місцеУстинова Марина АлексеевнаРоссия
2 місцеФорсюк Олена СергіївнаУкраїна
2 місцеАрчил ЧикованиГрузія
3 місцеБабченко Екатерина АлександровнаКазахстан
3 місцеМахновецька Наталія СергіївнаУкраїна
3 місцеЩепанський Вадим ОлександровичУкраїна
3 місцеМаринов Антон ВолодимировичУкраїна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМатсаков Дмитрий СыргаковичРоссия
2 місцеКузнецова Єлизавета ІгорівнаУкраїна
2 місцеБезсонова Віта ВіталіївнаУкраїна
2 місцеБалабанова Анастасия РуслановнаУкраїна
3 місцеЧеріна Дарина ЄвгенівнаУкраїна
3 місцеМедведев Дмитрий ВладимировичРоссия
3 місцеИванова Мария АндреевнаРоссия
3 місцеГусева Оксана ВикторовнаРоссия
3 місцеТарасов Андрій СергійовичУкраїна