Переможці Одинадцятого міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки

2D векторна графіка

Школярі

3 місце Коваленко Марта ОлегівнаУкраїна робота
3 місце Смірнова Анастасія ВолодимирівнаУкраїна робота
2 місце Лапшина Лилия АлександровнаУкраїна робота
1 місце Моргунова Ксенія ОлександрівнаУкраїна робота

ПТУ

1 місце Сидоров Александр ЮрьевичУкраїна робота

Студенти

3 місце Федорова Юлия НиколаевнаРосія робота
3 місце Жабаков Бекжан АзаматовичКазахстан робота
2 місце Бережна Діана СергіївнаУкраїна робота
1 місце Бачурина Людмила РомановнаРосія робота

2D растрова графіка

Школярі

3 місце Stoyanova Tatyana PantaleevaBulgaria робота
3 місце Двінянінова Катерина ВолодимирівнаBulgaria робота
2 місце Южаков Богдан ВалерійовичУкраїна робота
1 місце Поліщук Олексій ОлеговичУкраїна робота

ПТУ

3 місце Голяницька Маша ОлександрівнаУкраїна робота
3 місце Рисіч Артем ОлександровичУкраїна робота
2 місце Бондаренко Екатерина АндреевнаУкраїна робота
2 місце Сеневич Віталій ВікторовичУкраїна робота
1 місце Туманова Светлана АлександровнаУкраїна робота

Студенти

3 місце Сундетова Салтанат НазаровнаКазахстан робота
3 місце Заєць Алла АнатоліївнаУкраїна робота
2 місце Бугай Юлія ВасилівнаУкраїна робота
1 місце Конарєв Артур ОлександровичУкраїна робота

3D графіка

Школярі

3 місце Ярема Сергей ОлександровичУкраїна робота
3 місце Дубець Тарас РостиславовичУкраїна робота
2 місце Білецький Богдан СергійовичУкраїна робота
2 місце Effendi Sharif ElxanАзербайджан робота
1 місце Мусаев Илькин РомановичУкраїна робота

ПТУ

1 місце Маковецький Тимофій АнатолійовичУкраїна робота

Студенти

3 місце Фідря Віктор ОлександровичУкраїна робота
3 місце Снопов Костянтин ВолодимировичУкраїна робота
3 місце Охримець Анна МаксимівнаУкраїна робота
2 місце Бакусевич Тарас ОмеляновичУкраїна робота
2 місце Кузьменков Никита АлександровичРосія робота
1 місце Поліщук Владислав МихайловичУкраїна робота
1 місце Мальований Вячеслав ГригорійовичУкраїна робота

3D анімація

Школярі

3 місце Ярошенко Владислав СергійовичУкраїна робота
3 місце Перевалов Артем ОлеговичРосія робота
3 місце Глебов Святослав ДмитриевичРосія робота
2 місце Варламов Вадим ВікторовичУкраїна робота
1 місце Досужій Олег ОлександровичУкраїна робота

Студенти

3 місце Степанюк Дмитро СергійовичУкраїна робота
2 місце Голуб Олександр ВолодимировичУкраїна робота
1 місце Дяченко Богдан ВолодимировичУкраїна робота

GIF анімація

Школярі

3 місце Зайченко Дмитро ОлександровичУкраїна робота
3 місце Мальований Олександр ГригоровичУкраїна робота
3 місце Лихогляд Юлія ТарасівнаУкраїна робота
2 місце Переверзева Юлия ВикторовнаУкраїна робота
2 місце Чикибаев Артур РуслановичКазахстан робота
1 місце Кармаліта Марина СергіївнаУкраїна робота

ПТУ

1 місце Потапов Андрей ИвановичУкраїна робота

Студенти

3 місце Півторак Іван ОлександровичУкраїна робота
3 місце Денисюк Наталія ВалеріївнаУкраїна робота
2 місце Піддубецька Марина ПетрівнаУкраїна робота
2 місце Шевчук Оксана ЛеонідівнаУкраїна робота
1 місце Івченко Ксенія ВолодимирівнаУкраїна робота

Flash анімація

Школярі

3 місце Наумов Валерий ВалерьевичУкраїна робота
3 місце Гуль Евгений ПетровичБеларусь робота
3 місце Андрощук Віктор ОлександровичУкраїна робота
3 місце Рацюк Владислав ВікторовичУкраїна робота
2 місце Безымянников Дмитрий ИльичРосія робота
1 місце Гемський Юрій ГригоровичУкраїна робота

ПТУ

2 місце Господарець Сергій МиколайовичУкраїна робота
1 місце Бондаренко Екатерина АндреевнаУкраїна робота

Студенти

3 місце Хибатов Хайдар ЮлаевичБашкорстан робота
2 місце Кузик Олег ГригоровичУкраїна робота
1 місце Васильева Татьяна АлексеевнаБашкорстан робота
1 місце Нугуманова РозалияБашкорстан робота

WEB контент

Школярі

3 місце Лазоренко Ігор ВолодимировичУкраїна робота
3 місце Кохан Олена СергіївнаУкраїна робота
3 місце Лизун Владислав ВадимовичУкраїна робота
3 місце Панарін Іван СергійовичУкраїна робота
3 місце Павлюк Андрей ИгоревичУкраїна робота
3 місце Лакомський Богдан АнатолійовичУкраїна робота
2 місце Шаповалюк Ганна ВолодимирівнаУкраїна робота
2 місце Каплун Олег ОлександровичУкраїна робота
2 місце Шестопалова Екатерина ВикторовнаУкраїна робота
1 місце Марквардт Віктор ВолодимировичУкраїна робота

ПТУ

3 місце Зобов Дмитро ВалентиновичУкраїна робота
3 місце Бензелюк Катерина МиколаївнаУкраїна робота
2 місце Муракаєва Ольга РустемівнаУкраїна робота
1 місце Латкун Олександр ПавловичУкраїна робота

Студенти

3 місце Яблочнюк Віталій ВалерійовичУкраїна робота
2 місце Олексюк Марія ВікторівнаУкраїна робота
1 місце Точенюк Ярослав РуслановичУкраїна робота

WEB графіка

Школярі

3 місце Шарко Валерій ЄвгеньйовичУкраїна робота
3 місце Стречень Матвій ВолодимировичУкраїна робота
2 місце Онищенко Артем ОлеговичУкраїна робота
2 місце Устинов Ярослав ВладиславовичУкраїна робота
1 місце Куба Максим СергійовичУкраїна робота

ПТУ

3 місце Шикула Олена РостиславівнаУкраїна робота
3 місце Середа Віталій ВіталійовичУкраїна робота
2 місце Кучинський Серафим ВладиславовичУкраїна робота
1 місце Чміхаленко Володимир ЄвгенійовичУкраїна робота

Студенти

3 місце Віннік Ярослав СергійовичУкраїна робота
3 місце Зянько Павло ВіталійовичУкраїна робота
3 місце Стороженко Артем СергійовичУкраїна робота
2 місце Новаленко Павло ВолодимировичУкраїна робота
2 місце Поліщук Олександр ВолодимировичУкраїна робота
1 місце Черешневий Володимир ЄвгеновичУкраїна робота

WEB програмування

Школярі

3 місце Жук Руслан ДмитровичУкраїна робота
3 місце Стецюк Владислав ОлеговичУкраїна робота
3 місце Рогожук Назар В'ячеславовичУкраїна робота
3 місце Постоловский Сергей АлексеевичУкраїна робота
3 місце Нерода Олександр ВікторовичУкраїна робота
2 місце Підгорний Павло ЄвгенійовичУкраїна робота
2 місце Драгомирик Денис ЮрійовичУкраїна робота
2 місце Макуха Юра ІгоровичУкраїна робота
1 місце Коцюба Ерік ОлеговичУкраїна робота

ПТУ

3 місце Ващук Максим ІгоровичУкраїна робота
2 місце Безсмертний Іван ВолодимировичУкраїна робота
1 місце Рыжов Александр СергеевичБеларусь робота

Студенти

3 місце Величко Петро ОлександровичУкраїна робота
3 місце Даньковська Ольга ВолодимирівнаУкраїна робота
2 місце Трачук Богдан ЮрійовичУкраїна робота
2 місце Байков Роман ГригоровичУкраїна робота
1 місце Снідевич Андрій СергійовичУкраїна робота