Переможці літнього Міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

Кількість призових місць визначалася пропорційно до кількості поданих робіт і їх якості.

ВНЗ

2D-векторна графіка

1 місцеСидоров Александр Юрьевич
2 місцеРогова Алена Викторовна
3 місцеЗаболотна Євгенія Євгенівна

2D-растрова графіка

1 місцеДавыденко Дарина Павловна
2 місцеFrida Sofi Bergstrom
2 місцеРускан Ирина Анатолиевна
2 місцеМещанова Анна Анатольевна
3 місцеПоліщук Олександр Володимирович
3 місцеЮсупов Сергей Леонидович
3 місцеРєзнік Ксенія Іванівна
3 місцеТрапезникова Ольга Валерьевна

3D-анімація

1 місцеДосужiй Олег Олександрович
2 місцеВарламов Вадим Вікторович
3 місцеЄлісеєнко Олександр Євгенійович

3D-графіка

1 місцеСнопов Констянтин Володимирович
2 місцеЯковлев Сергей Валерьевич
2 місцеДацюк Євгеній Олегович
3 місцеСтепанюк Дмитро Сергійович
3 місцеОхримець Анна Максимівна
3 місцеВарламов Вадим Вікторович

Flash-анімація

1 місцеХибатов Хайдар Юлаевич
2 місцеУшакова О.О.
3 місцеБукієвський В’ячеслав Олегович
3 місцеБезкревний Сергій Сергійович

Gif-анімація

1 місцеРєзнік Ксенія Іванівна
2 місцеТохтунов Андрій Олександрович

Web-графіка

1 місцеЧміхаленко Володимир Євгенійович
2 місцеДрагомирик Денис Юрійович
2 місцеРыжов Александр Сергеевич
3 місцеТилець Роман Олексійович
3 місцеКоцюба Ерік Олегович

Web-програмування

1 місцеДрагомирик Денис Юрійович
2 місцеВеличко Петро Олександрович

ПТУ

2D-векторна графіка

1 місцеБондаренко Екатерина Андреевна
2 місцеГосподарець Сергій Миколайович
3 місцеГалущак Олександр Володимирович

2D-растрова графіка

1 місцеГосподарець Сергій Миколайович
2 місцеХорольська Алла Геннадіївна

Flash-анімація

1 місцеТуманова Светлана Александровна
2 місцеГосподарець Сергій Миколайович
3 місцеСалтикова Тетяна Олександрівна

Gif-анімація

1 місцеГосподарець Сергій Миколайович

Web-графіка

1 місцеЗобов Дмитро Валентинович
2 місцеСереда Віталій Віталійович

Web-контент

1 місцеЗаверуха Вікторія Ігорівна
2 місцеТарасюк Дмитро Юрійович

ШКОЛА

2D-векторна графіка

1 місцеЛапшина Лилия Александровна
2 місцеШелехань Ольга Вячеславівна

2D-растрова графіка

1 місцеЩелков Артем Дмитриевич
2 місцеФилиппова Анастасия Андреевна
3 місцеМиргородський Андрій Вікторович

3D-графіка

1 місцеЧубун Михайло Віталійович
2 місцеБілик Владислав Олегович
3 місцеМусаев Илькин Романович

Flash-анімація

1 місцеАндрощук Віктор Олександрович

Gif-анімація

1 місцеНечипорук Микола Леонідович

Web-графіка

1 місцеКасьянчук Ігор Вячеславович
2 місцеУстінов Ярослав Владиславович
3 місцеШарко Валерій Євгенович

Web-програмування

1 місцеРогожук Назар В’ячеславович
2 місцеСмердов Андрій Олексійович
3 місцеНегода Микола Сергійович

Web-контент

1 місцеЛизун Владислав Вадимович