Winners of the International competition on Web-design and computer graphics among students

ШКОЛА

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місцеГлядчишина Емілія Романівна
2 місцеХамитова Динара Нодирбековна
2 місцеПанченко Поліна Олександрівна
3 місцеГоловко Юрій Юрійович
3 місцеСагайдак Назар Андрійович
3 місцеСтойчев Антон Володимирович
3 місцеЯковлєва Євгенія Олексіївна
3 місцеСазонова Людмила Віталіївна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (до 11 років)

1 місцеЧмиль Аліна Олександрівна
2 місцеГенсьор Захар Васильович
2 місцеШабардін Захар Валентинович
3 місцеКраснова Диана Дмитриевна
3 місцеДуда Світлана Ігорівна
3 місцеДмітрієв Євгеній Григорійович

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місцеГерасимов Александр Игоревич
2 місцеБубенчиков Михайло Сергійович
2 місцеСеневич Дарина Володимирівна
3 місцеКарпенко Діана Сергіївна
3 місцеМатвійчук Оксана Андріївна
3 місцеКарпенко Діана Сергіївна

Краща 3D-графіка (до 11 років)

1 місцеГордієнко Костянтин Павлович
2 місцеМельніченко Вікторія Сергіївна
2 місцеКомаров Глєб Віталійович
3 місцеЇжа Аріна В'ячеславівна
3 місцеТуманян Данило В'ячеславович
3 місцеМельніченко Вікторія Сергіївна

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місцеОвчян Ярослав Володимирович
2 місцеВасильченко Владислав Валерійович
2 місцеКовальчук Валеріан Олегович
3 місцеСолоп Єгор Юрійович
3 місцеЧумак Діана Євгенівна
3 місцеМатвійчук Оксана Андріївна

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місцеМаксименко Максим Сергійович

Краще інформаційне наповнення (до 11 років)

1 місцеНухимзон Артур Романович

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місцеФедива Ева Евгеньевна
1 місцеСегін Софія Петрівна
2 місцеПанчелюга Олексій Сергійович
2 місцеШапран Поліна Тарасівна
2 місцеГрицак Анастасія Василівна
3 місцеРадивилова София Андреевна
3 місцеСтойчев Антон Володимирович
3 місцеГрицак Анастасія Василівна
3 місцеСудін Ілля Русланович

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (12-14 років)

1 місцеПетрук Петро Сергійович
1 місцеКомарицька Софія Павлівна
2 місцеСембай Богдан Володимирович
2 місцеЗахарченко Николай Михайлович
3 місцеЗадворняк Іван Антонович
3 місцеФігурська Дарина Андріївна
3 місцеГумовский Богдан Олегович
3 місцеЯрова Олена Андріївна

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місцеНікіфорова Яна Сергіївна
1 місцеШкварчук Анастасия Алексеевна
2 місцеСвищ Ольга Вікторівна
2 місцеКамалова Еліна Максимівна
3 місцеДорошик Руслан Сергеевич
3 місцеКарпенко Діана Сергіївна
3 місцеДумчева Ирина Алексеевна
3 місцеЦынцарь Артем Юрьевич

Краща 3D-графіка (12-14 років)

1 місцеВершицкий Влад Сергеевич
2 місцеШатохін Ростислав Вікторович
2 місцеПавлов Павел Витальевич
3 місцеБондарчук Костянтин Миколайович
3 місцеКамалова Еліна Максимівна
3 місцеМаксименко Николай Сергеевич

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місцеКузьменко Дмитро Андрійович
2 місцеПанчелюга Олексій Сергійович
3 місцеТомко Олег Сергійович
3 місцеМомот Дар'я Віталіївна
3 місцеШвец Ангелина Витальевна

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місцеКрывда Маргарита Владимировна
2 місцеВоробьёв Даниил Юрьевич
3 місцеСергейчик Максим Петрович
3 місцеШвец Ангелина Витальевна

Краще інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місцеКърджалиев Дениз Тунчер
2 місцеСавчук Вадим Анатолійович
2 місцеНікончук Сніжана Олександрівна
3 місцеКриволапов Гліб Ярославович
3 місцеРавлик Олег Андрійович
3 місцеДорошик Руслан Сергеевич
3 місцеБорисов Ілля Андрійович

Краща програмна реалізація (12-14 років)

1 місцеНікончук Сніжана Олександрівна
2 місцеДобромислов Ілля Володимирович
3 місцеБелава Дмитрий Максимович

Краща графічна реалізація (12-14 років)

1 місцеМельник Володимир Олексійович
2 місцеТирінов Данило Володимирович
3 місцеМіхальов Валадислав Валерійович

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місцеМороз Інна Вікторівна
1 місцеАлександрова Александра Огнянова
2 місцеЖиганов Володимир Андрійович
2 місцеСазонова Людмила Віталіївна
2 місцеШманева Алина Андреевна
3 місцеРевак Мар’ян Романович
3 місцеСліпченко Валерія Іванівна
3 місцеГрицак Владислав Васильович
3 місцеШапран Поліна Тарасівна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (15-18 років)

1 місцеБашкір Борис Володимирович
2 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович
2 місцеСкидан Яна Олександрівна
3 місцеЩегляк Валерія Іванівна
3 місцеШарифуллина Айгуль Рамилевна
3 місцеДобромислов Микола Володимирович

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місцеДушутина Елена Игоревна
2 місцеБрусенская Наталья Олеговна
3 місцеГоловко Ярослав Васильович

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місцеЕрмилов Дмитрий Владимирович
2 місцеЗуєв Олександр Олегович
3 місцеЦыганок Таисия Витальевна

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місцеГоробець Анастасія Володимирівна
2 місцеВовненко Ярослав Віталійович
3 місцеЯрось Богдана Василівна

Краща Flash-анімація (15-18 років)

1 місцеКєбап Марія В'ячеславівна
2 місцеЛитвинов Владислав Олегович
3 місцеЗубов Глеб Михайлович

Краще інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місцеОрлов Илья Александрович
2 місцеБатальский Микита Аркадійович
3 місцеЛитвинов Владислав Олегович
3 місцеПобідаш Владислав Віталійович

Краща програмна реалізація (15-18 років)

1 місцеПрозар Данило Миколайович
2 місцеПатіюк Максим Сергійович
3 місцеМорозов Андрій Романович
3 місцеБочин Игорь Игоревич

Краща графічна реалізація (15-18 років)

1 місцеБочин Игорь Игоревич
2 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович
2 місцеСопронюк Юрій Анатолійович
3 місцеДрученский Егор Иванович
3 місцеШевченко Таісія Сергіївна
3 місцеДідик Артем Валерійович

Краща 3D-анімація (15-18 років)

1 місцеЕрмилов Дмитрий Владимирович
2 місцеАндрєєв Данило Максимович
3 місцеМаровский Денис Александрович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеДружков Дмитрий Павлович
2 місцеТарасенко Светлана Сергеевна
2 місцеОгій Олександр Олександрович
3 місцеТихоход Дмитро Олександрович
3 місцеМакарук Денис Олександович

Фотоколаж

1 місцеМищенко Дарина Васильевна
2 місцеХоров Владислав Васильович
2 місцеОрлова Аліна Сергіївна
3 місцеПасєка Вікторія Василівна
3 місцеКаптюрова Дарія Олександрівна
3 місцеОвчар Вероніка Олегівна
3 місцеМищенко Дарина Васильевна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМищенко Дарина Васильевна
2 місцеКаптюрова Дарія Олександрівна
3 місцеКурбатова Дарья Николаевна
3 місцеБондаренко Роман Олександрович

Краща 3D-графіка

1 місцеБондаренко Роман Олександрович
2 місцеРустамов Микола Михайлович
3 місцеМаслов Никита Игоревичь
3 місцеТимошенко Тетяна Андріївна

Краща 3D-анімація

1 місцеКривошеенко Владислав Игорович
2 місцеГорович Василий Артемович

Краща Flash-анімація

1 місцеПочтов Роман Евгеньевич
2 місцеЄгоров Сергій Васильович
3 місцеХолькевич Василь Олександрович

Краща графічна реалізація

1 місцеВылков Дмитрий Михайлович
2 місцеСтрашнюк Ігор Володимирович
3 місцеКандюк Станіслав Геннадійович
3 місцеПівень Вадим Анатолійович

Краще інформаційне наповнення

1 місцеМузоров Роман Олексійович
2 місцеБілоус Роман Сергійович
2 місцеЖуковський Олександр Віталійович
3 місцеПоперечна Анастасія Олександрівна
3 місцеСтрашнюк Ігор Володимирович

Краща програмна реалізація

1 місцеПрозар Данило Миколайович
2 місцеПатіюк Максим Сергійович
3 місцеМорозов Андрій Романович
3 місцеБочин Игорь Игоревич

Краща 3D-анімація

1 місцеГоробець Юрій Володимирович
2 місцеГолопотылюк Евгений Андреевич
3 місцеНагірняк Сергій Сергійович
3 місцеВанжула Руслан Валерiйович

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЗакиров Расим Ангамович
1 місцеКопитко Наталія Олександрівна
2 місцеМошенська Софія Романівна
2 місцеДовгопола Олена Миколаївна
2 місцеКраснокутская Ирина Валерьевна
2 місцеПопов Владислав Валентинович
3 місцеНедоснований Олександр Юрійович
3 місцеСавостян Марія Вікторівна
3 місцеМорозов Олександр Сергійович
3 місцеЛипач Марія Євгеніївна
3 місцеЮнцевич Ирина Ивановна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місцеЗахарченко Татьяна Ивановна
1 місцеКриштофик Артем Сергеевич
2 місцеКокушкин Владислав Максимович
2 місцеКозак Андрій Сергійович
2 місцеТроценко Дарина Юріївна
2 місцеПритика Оксана Валентинівна
2 місцеПопов Владислав Валентинович
3 місцеБорисовец Александра Олеговна
3 місцеАртёмова Александра Васильевна
3 місцеЯценко Алина Николаевна
3 місцеОстровская Вероника Михайловна
3 місцеНедоснований Олександр Юрійович

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеЛазнюк Дмитро Сергійович
2 місцеХакимова Лилия Флеровна
2 місцеМингазова Лилия Ильгизаровна
3 місцеЗаєць Марія Олександрівна
3 місцеАмбрусевич Катерина Викторовна
3 місцеСокол Ольга Миколаївна
3 місцеТулбурі Ауріка Аурелівна
3 місцеХвесюк Анастасия Андреевна

Краща 3D-графіка

1 місцеРоманов Роман Андреевич
2 місцеБілик Владислав Олегович
2 місцеЗайчик Владислав Олександрович
2 місцеМатыцин Антон Николаевич
3 місцеБуковський Нiкiта Валентинович
3 місцеДацюк Євгеній Олегович
3 місцеАглиулова Лилия Рафаилевна
3 місцеВалиев Радион Рустемович

Краща GIF-анімація

1 місцеБулгакова Алина Андреевна
2 місцеГончарук Віталій Сергійович
2 місцеРиндін Сергій Анатолійович
3 місцеМартинова Наталія Михайлівна

Краща Flash-анімація

1 місцеГрязневич Мария Владимировна
1 місцеПанова Алина Эдуардовна
2 місцеСавостян Марія Вікторівна
2 місцеБаширова Алина Ханифовна
3 місцеЯковлєва Катерина Михайлівна
3 місцеЩукина Анастасия Георгиевна
3 місцеКоснырева Дарья Васильевна
3 місцеТурова Ольга Владимировна
3 місцеЗмієнко Михайло Юрійович
3 місцеХакимова Алена Дмитриевна, Климова Лена Ивановна

Краща 3D-анімація

1 місцеЗиновьева Анастасия Сергеевна
2 місцеКроткова Виктория Ивановна
3 місцеГрязневич Мария Владимировна
3 місцеКроткова Виктория Ивановна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеКовбасюк Олександр Вікторович
2 місцеЗадорожний Віталій Миколайович
3 місцеСаракуз Тетяна Олегівна
3 місцеДмитерко Наталія Анатоліївна
3 місцеКліщук Олег Володимирович

Краща програмна реалізація

1 місцеНечипорук Микола Леонідович
2 місцеКренцін Михайло Дмитрович
2 місцеМінів Роман Петрович
3 місцеТригук Ігор Олегович
3 місцеМедведєв Роман Петрович
3 місцеКороль Діана Сергіївна

Краща графічна реалізація

1 місцеШахно Юлия Юрьевна
2 місцеМінів Роман Петрович
2 місцеСпільніченко Павло Миколайович
3 місцеЗамітайло Євгеній Володимирович
3 місцеКапніна Лілія Володимирівна
3 місцеКоменчук Олег Вікторович