ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЛІТНЬОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща графічна реалізація

1 місцеВеличко Петро Олександрович
2 місцеМаксимець Андрій Віталійович
3 місцеБукієвський В’ячеслав Олегович
3 місцеСетнік Наталія Юріївна
3 місцеЛазарев Ярослав Володимирович

Краща програмна реалізація

1 місцеМокану Пінтілій
2 місцеДубко Констянтин Ігорович
3 місцеМдивани Вахтанг

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеПупко Олександр Валерійович
2 місцеОтришко Володимир Олександрович
3 місцеНазярян Азат

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеКопитко Наталія Олександрівна
2 місцеВінницька Анастасія Олегівна
2 місцеЧиламагомедова Алпият Халиловна
3 місцеРогова Алена Викторовна
3 місцеЛудан Дар’я Віталіївна
3 місцеЗаричная Дарья Владимировна
3 місцеОлянич Максим Олександрович

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеЯщук Антон
2 місцеОрлівська Олександра Миколаївна
2 місцеЛяч Андрій Андрійович
3 місцеЩелканов Дмитро Віталійович
3 місцеКузнецова Ксения Алексеевна
3 місцеГубайдулина Лилия Фахимовна
3 місцеПоліщук Олександр Володимирович

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМетельська Катерина Андріївна
2 місцеЛихогляд Юлія Тарасівна
3 місцеМоргунова Ксения Александровна
3 місцеРогова Алена Викторовна

Краща 3D-графіка

1 місцеФилиппов Михаил Андреевич
2 місцеБілик Владислав Олегович
2 місцеДацюк Євгеній Олегович
3 місцеМаліцький Олексій Сергійович
3 місцеГедз Дмитро Олегович
3 місцеКосыгина Ирина Олеговна

Краща GIF-анімація

1 місцеМальований Олександр Григорович
2 місцеБігас Олексій Ігорович
3 місцеЛапко Маргарита Сергіївна
3 місцеВалиев Радион Рустемович

Краща 3D-анімація

1 місцеПлоом Наталья Игоревна
2 місцеКолесніченко Марина Андріївна
3 місцеДосужий Олег Александрович

Краща Flash-анімація

1 місцеШакирзянова Евгения Ильдавровна
2 місцеВалиев Радион Рустемович
3 місцеБаранова Анастасия Викторовна

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща графічна реалізація

1 місцеСпівак Андрій Володимирович
2 місцеПетрів Василь Олександрович
3 місцеГрига Анатолий Васильевич

Краща програмна реалізація

1 місцеСохань Ігор Олександрович
2 місцеБараташвили Зураб

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеКардаш Станіслав Анатолійович
2 місцеТарасюк Дмитро Юрійович
3 місцеГрущенко Владислав Юрійович

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеНеусыпова Ольга Юрьевна
2 місцеПолторак Олександр Миколайович
2 місцеСпівак А.В.

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеХолькевич Денис Васильович
2 місцеРоманчук Григорий
3 місцеВель Геннадий Григорьевич

Краща Flash-анімація

1 місцеКубович Костянтин Олександрович
2 місцеШпинук Василий Александрович
3 місцеДенисян Артур

ШКОЛА

Краща графічна реалізація

1 місцеАртюхов Валерій Євгенович
2 місцеЛомоносова Юлія Олегівна
3 місцеЗаєць Аліса Анатоліївна

Краща програмна реалізація

1 місцеЛащ Юлія Вікторівна
2 місцеДацишин Роман Володимирович
3 місцеРоманюк Дмитрий Григорьевич

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеЦикановська Вероніка Сергіївна
2 місцеАмиров Шамиль Алиевич
3 місцеСмирнов Артур Никифорович

Краща 2D-растрова графіка (до 7 років)

1 місцеПетрова Ана Мария Василева
2 місцеАврамов Ангел Благомиров
3 місцеГаброва Симона Георгиева
3 місцеВернигора Анна Олександрівна

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місцеИлчев Георги Илков
2 місцеБорисова Биляна Бориславова
3 місцеМахіня Анатолій Володимирович
3 місцеСлюсар Ілля Андрійович

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місцеБогоев Иван Иванов
2 місцеЛавчев Дейвид Иванов
2 місцеБурлева Алиса Вячеславовна
3 місцеАтанасов Виктор Атанасов
3 місцеМархайчук Микита Андрійович

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місцеТарасова Катерина
2 місцеСтовба Вікторія Олександрівна
2 місцеЖекова Ивайла Димитрова
3 місцеСисоєва Поліна Сергіївна
3 місцеЖекова Ивайла Димитрова
3 місцеНарикова Емілі Олександрівна
3 місцеМаринова Елена Веселинова

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж) (до 11 років)

1 місцеПідлатюк Денис Іванович
2 місцеСмирнов Даніїл
3 місцеАгафонова Дарина Юріївна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж) (12-14 років)

1 місцеЧерненко Олександра Станіславівна
2 місцеЖежеруха Євгеній Сергійович
2 місцеМиргородський Андрій Вікторович
3 місцеКатрага Катерина Олександрівна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж) (15-18 років)

1 місцеКашпур Вікторія Олегівна
2 місцеУрманова Ірина Романівна
2 місцеЗімнухова Катерина
3 місцеПерегінець Маргарита Ярославівна
3 місцеБастін Андрій Андрійович
3 місцеДунаєва Марія
3 місцеТанчик Ренат Сергійович

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місцеПустовойт Ярослав
2 місцеПадчєв Олександр
3 місцеДемченко Денис

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місцеЗолотарьова Марина
2 місцеКоровін Владислав
3 місцеКаракян Афіна

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місцеЗубов Олег Васильевич
2 місцеРоманов Сергей
2 місцеЛУКПАН Саткалиев

Краща 3D-графіка

1 місцеПархоменко Ігор Олександрович
2 місцеТаран Дмитрий Андреевич
3 місцеПриходько Єгор Євгенійович
3 місцеЛіу Тхао Лі (Ліля)

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місцеПерфилов Арсений Сергеевич
2 місцеСлободяник Пётр Александрович
3 місцеДемченко Денис
3 місцеДеревянкин Алексей Сергеевич

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місцеЛукьянов Никита Дмитриевич
2 місцеЗверев Денис Леонидович
3 місцеЖгутова Светлана Єдуардовна

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місцеПетренко Віталій Віталійович
2 місцеІвасенко Максим Володимирович
3 місцеПилипчук Олена Василівна

Краща 3D-анімація

1 місцеГолиборода Сергій Ігорович
2 місцеТаран Дмитрий Андреевич
3 місцеПархоменко Ігор Олександрович
3 місцеГлебов Святослав Дмитриевич

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місцеПопова Мария Викторовна
2 місцеСухіна Маргарита
3 місцеCєдов Олексій

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місцеРиженко Тимур
2 місцеРеутов Даніло
3 місцеСухіна Маргарит

Краща Flash-анімація (15-18 років)

1 місцеЛєпєха Володимир
2 місцеВирт Андрей Васильевич
3 місцеБезруков Лєон