Переможці другого Міжнародного літнього бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 3D-графіка

1 місцеЧорний ВадимУкраїна
2 місцеДацюк ЄвгенійУкраїна
2 місцеКлименко СергійУкраїна
3 місцеМаліцький ОлексійУкраїна
3 місцеБілик ВладиславУкраїна
3 місцеБогачук ГалинаУкраїна

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеТимофеева ЕленаРосія
2 місцеРодионов ИванРосія
3 місцеОлянич МаксимУкраїна

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеПоліщук ОлександрУкраїна
2 місцеБлохина АринаУкраїна
3 місцеЛифиренко МаринаУкраїна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеРашева МаринаРосія
2 місцеФлорин КэлинескуУгорщина
3 місцеПіддубецька МаринаУкраїна
3 місцеГончарук АндрійУкраїна

Краща 3D-анімація

1 місцеДосужій ОлегУкраїна
2 місцеЄлісеєнко ОлександрУкраїна
3 місцеВлад АдамескуМолдова

Краща GIF-анімація

1 місцеПівторак ІванУкраїна
2 місцеЛапко МаргаритаУкраїна
3 місцеЗавалишина ОльгаРосія
3 місцеМальований ОлександрУкраїна

Краща програмна реалізація

1 місцеВеличко Петро ОлександровичУкраїна
2 місцеОрлівська ОлександраУкраїна
3 місцеДжордже ЙонескуМолдова
3 місцеБукієвський В’ячеславУкраїна

Краща графічна реалізація

1 місцеГресько ВолодимирУкраїна
2 місцеМокану ПінтілійУкраїна
3 місцеЗавалишина ОльгаУкраїна
3 місцеЛазарев ЯрославУкраїна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеТкачук АльонаУкраїна
2 місцеКлимець ОлегУкраїна
3 місцеОстров ВладиславРосія
3 місцеВінницька АнастасіяУкраїна

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеКашпур Вікторія ОлегівнаУкраїна
2 місцеСалтикова Тетяна ОлександрівнаУкраїна
3 місцеМакар Іван МихайловичУкраїна

Краща 3D-графіка

1 місцеКовалик Володимир, Буковський НікітаУкраїна
2 місцеАбугали АлтынбековКазахстан
3 місцеРуссу АрделянуМолдова

Краща Flash-анімація

1 місцеКубович КостянтинУкраїна
2 місцеБакарджиеа СофияБолгария
3 місцеМитов АлексейРосія

Краща графічна реалізація

1 місцеЗобов ДмитроУкраїна
2 місцеДмитерко КостянтинУкраїна
3 місцеMagda NovakPoland

Краща програмна реалізація

1 місцеГрущенко ВладиславУкраїна
2 місцеКачмарек ТомасPoland
3 місцеОлинский МихаилРосія

УЧНІ

Краща 3D-анімація

1 місцеНечипорук МиколаУкраїна
2 місцеГлебов СвятославРосія
3 місцеСамсонова АннаРосія

Краща GIF-анімація

1 місцеПавловський ОлексійУкраїна
2 місцеЛапко МаргаритаРосія
3 місцеЗавалишина ОльгаРосія

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеШепелюк ХристинаУкраїна
2 місцеСамійленко ОленаУкраїна
2 місцеКашпур ВікторіяУкраїна
2 місцеБабій ОлегУкраїна
3 місцеПетрик ІринаУкраїна
3 місцеПрофателюк ЄвгенУкраїна
3 місцеМакаревич ЛюдмилаБілорусь

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеКовалевич ОлександрУкраїна
2 місцеКамінський ВалерійУкраїна
3 місцеГуринович АлексейБілорусь
3 місцеКоваль ОлегУкраїна

Краща 3D-графіка

1 місцеПопович АннаУкраїна
2 місцеБелоус ПавелРосія
2 місцеКривуля ЛідіяУкраїна
3 місцеРовнюк АлександрРосія

Краща Flash-анімація

1 місцеКорневский КостантинРосія
2 місцеАмаров ВячеславРосія
3 місцеВарнене АннаЛитва

Краща графічна реалізація

1 місцеШарко ВалерійУкраїна
2 місцеБоровский ДмитрийБілорусь
3 місцеЦикановська ВеронікаУкраїна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеЦикановська ВеронікаУкраїна
2 місцеКорчак МихайлоУкраїна
3 місцеВалеев МихаилРосія

Краща програмна реалізація

1 місцеНіколайчук ВладиславУкраїна
2 місцеМорозов ВладиславРосія
2 місцеЖемський ПавлоУкраїна
3 місцеКареев ОлегРосія