Переможці Другого міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

Кількість призових місць визначалася пропорційно до кількості поданих робіт і їх якості. Всім учасникам конкурсу будуть надіслані сертифікати, а переможцям - дипломи.

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеРогова Алена Викторовна
2 місцеКулешова Яна Олеговна
2 місцеГалущак Олександр
3 місцеЦиток Ксенія Володимирівна
3 місцеЖаскайратова Арайлым Асхатовна

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЮсупов Сергей
2 місцеТимофеева Елена
3 місцеЯщук Антон
3 місцеКузьминская Елена

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеПоліщук Олександр
2 місцеСорокина Екатерина
3 місцеБажиков Руслан
3 місцеКоваль Олена

Краща 3D-графіка

1 місцеСнопов Костянтин Володимирович
2 місцеАжмуратов Ерлан Закунович
3 місцеВарламов Вадим Вікторович
3 місцеКонысбайулы Нурсултан

Краща 3D-анімація

1 місцеДосужій Олег Олександрович
2 місцеСтепанюк Дмитро Сергійович
3 місцеКостюк Павло Валерійович

Краща Flash-анімація

1 місцеПоліщук Олександр Володимирович
2 місцеНысанова Эльмира Бекмухановна
3 місцеВасильева Татьяна Алексеевна

Краща Gif-анімація

1 місцеПереверзева Юлия Викторовна
2 місцеЖаскайратова Арайлым Асхатовна

Краща графічна реалізація

1 місцеРєзнік Ксенія Іванівна
2 місцеДрагомирик Денис Юрійович
2 місцеПоліщук Олександр Володимирович
3 місцеУсатюк Сергій Дмитрович
3 місцеКалжан Алим Мархабаевич

Краща програмна реалізація

1 місцеВеличко Петро Олександрович
2 місцеВахович Алексей Юрьевич

ПТУ

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеАрасланов Ігор Ігорович
2 місцеРиков Олександр Андрійович

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеСалтикова Тетяна Олександрівна
2 місцеТуманова Светлана Александровна
2 місцеАрасланов Ігор Ігорович
3 місцеШконда Юлия
3 місцеИванова Мария Андреевна

Краща графічна реалізація

1 місцеЗобов Дмитро Валентинович
2 місцеЖелнитський Сергій Юрійович
3 місцеШарко Валерій Євгенович

УЧНІ

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеСтоянова Полина Панталеева
2 місцеЯхненко Станіслав Ігорович
2 місцеСмірнова Анастасія Володимирівна
3 місцеФролов Алексей Иванович
3 місцеБондаренко Яна Руслановна
3 місцеНіколаєнко Анастасія Станіславівна

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеПластун Ірина Андріївна
2 місцеЯнковецька Юлія Дмитрівна
2 місцеВахрушина Ганна Вячеславівна
3 місцеРепкина Елизавета Александровна
3 місцеКірієнко Оксана Василівна
3 місцеСидоренко Марія Вікторівна
3 місцеПоліщук Олексій Олегович

Краща 3D-графіка

1 місцеБілик Владислав Олегович
2 місцеЧубун Михайло Віталійович
3 місцеТаламанюк Євгеній Юрійович
3 місцеАхметзянов Вадим Ромильевич

Краща 3D-анімація

1 місцеНемченко Анна Володимирівна
2 місцеКолышкин Михаил Юрьевич
2 місцеВолохова Мария Юрьевна
3 місцеБабух Діана Олександрівна
3 місцеГлебов Святослав Дмитриевич
3 місцеКоломієць Тетяна Павлівна

Краща Flash-анімація

1 місцеАндрощук Віктор Олександрович
2 місцеСердюк Анна Николаевна
2 місцеЗвонкова Діана Олексіївна
3 місцеКапков Юрий Дмитриевич
3 місцеЯщенко Інна Володимирівна
3 місцеЗапрій Назар Андрійович

Краща Gif-анімація

1 місцеФролов Дмитро Олександрович
2 місцеСеменов Олександр Сергійович

Краща графічна реалізація

1 місцеПогорілий Артур Ігорович
2 місцеНечипорук Микола Леонідович
2 місцеГудзь Євген Анатолійович
3 місцеБутко Илья Олегович
3 місцеКондратюк Віталій Володимирович

Краща програмна реалізація

1 місцеКасьянчук Ігор Вячеславович
2 місцеНегода Микола Сергійович
3 місцеПащенко Сергій Сергійович