Переможці першого Міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

Кількість призових місць визначалася пропорційно до кількості поданих робіт і їх якості. Для отримання дипломів переможців і сертифікатів необхідно в Оргкомітет конкурсу (webbliz@mail.ru) надіслати лист з почтовою адресою учасника конкурсу.

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 3D-графіка

1 місцеКузьменков Нікіта ОлександровичРосіяробота
2 місцеРябов Дмитро ОлексійовичРосіяробота
2 місцеКлименко Олександр ОлександровичУкраїнаробота
3 місцеСнопов Констянтин ВолодимировичУкраїнаробота
3 місцеМальований В’ячеслав ГригоровичУкраїнаробота

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеBergstrom FridaШвеціяробота
2 місцеБондаренко Катерина АндріївнаУкраїнаробота
2 місцеКузьминська Олена МиколаївнаРосіяробота
2 місцеМітіна Тетяна ОлександрівнаРосіяробота
3 місцеТокаренко Володимир ОлександровичУкраїнаробота
3 місцеКортяк Наталя СергiївнаУкраїнаробота
3 місцеСабиліна Євгенія ІгорівнаРосіяробота
3 місцеРєзнік Ксенія ІванівнаУкраїнаробота

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеБугрий Дарина ВячеславівнаУкраїнаробота
2 місцеПетрашевич Іван Васильович Українаробота
2 місцеШустова Ганна СергіївнаУкраїнаробота
2 місцеКазумова Ельміра ШамиловнаРосіяробота
3 місцеКраснов Владислав ВячеславовичРосія, Башкиріяробота
3 місцеЛісіцина Анастасія ПетрівнаРосіяробота
3 місцеЮсупова Дарія ЕтибаровнаРосіяробота
3 місцеСаміголлін Жалгас НуфтоллаулиКазахстанробота
3 місцеХорольська Алла ГеннадіївнаУкраїнаробота

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеВасильєва Лілія ВолодимирівнаРосіяробота
2 місцеОлексієв Володимир СергійовичРосіяробота
2 місцеКамишенко Ігор СергійовичУкраїнаробота
3 місцеФедорова Юлія МиколаївнаРосіяробота
3 місцеШпикіна Світлана СергіївнаРеспубліка Коміробота
3 місцеКубакіна Олена ЄвгеніївнаРосіяробота

Краща 3D-анімація

1 місцеМальований В’ячеслав ГригоровичУкраїнаробота

Краща Flash-анімація

1 місцеВасильєва Тетяна ОлексіївнаРосія, Башкиріяробота
2 місцеВавренюк Вікторія ОлександрівнаУкраїнаробота
2 місцеЄфимова Тетяна ВікторівнаРосіяробота
3 місцеКовальчук Євгеній ВолодимировичУкраїнаробота
3 місцеКузик Олег ГригоровичУкраїнаробота

Краща GIF-анімація

1 місцеПіддубецька Марина ПетрівнаУкраїнаробота
2 місцеШевчук Оксана ЛеонідівнаУкраїнаробота
3 місцеСимбиркін Ігор МихайловичКазахстанробота
3 місцеПівторак Іван ОлександровичУкраїнаробота

Краща програмна реалізація

1 місцеАнікеєв Артем ОлександровичУкраїна
2 місцеВеличко Петро ОлександровичУкраїна
2 місцеХожай Констянтин АндрійовичУкраїна
3 місцеТкачук Максим ВлодимировичУкраїна
3 місцеДаньковська Ольга ВолодимирівнаУкраїна

Краща графічна реалізація

1 місцеІванов Юрій ЮрійовичУкраїнаробота
2 місцеЧерешневий Володимир ЄвгеновичУкраїнаробота
2 місцеПоліщук Олександр ВолодимировичУкраїнаробота
3 місцеВойт Владислав ВасильовичУкраїнаробота
3 місцеГречкосій Наталя ПетрівнаУкраїнаробота
3 місцеВойтко Максим ВолодимировичУкраїнаробота

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ


Краща 2D-растрова графіка

1 місцеКузніцов Денис ІгоревичБілорусьробота
2 місцеТуманова Світлана ОлександрівнаУкраїнаробота
2 місцеБондаренко Семен РомановичУкраїнаробота
3 місцеДьомін Єгор ОлексійовичУкраїна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеГосподарець Сергій Миколайович Росіяробота
2 місцеПерфільєв Віктор ЮрійовичРосіяробота
3 місцеІзимова Жадира Нурболатовна Казахстанробота

Краща 3D-графіка

1 місцеHatimous Hatef MirdamadiІранробота

Краща Flash-анімація

1 місцеГосподарець Сергій МиколайовичУкраїнаробота

Краща графічна реалізація

1 місцеЧміхаленко Володимир ЄвгенійовичУкраїнаробота
2 місцеКоваль Михайло СергійовичУкраїнаробота
3 місцеЛяч Андрій Андрійович Українаробота

Краща програмна реалізація

1 місцеЗобов Дмитро ВалентиновичУкраїнаробота
2 місцеРижов Олександр СергійовичБілорусьробота

УЧНІ


Краща 3D-графіка

1 місцеТаламанюк Євгеній ЮрійовичУкраїнаробота
2 місцеВарламов Вадим ВікторовичУкраїнаробота
3 місцеБілецький Богдан СергійовичУкраїнаробота
3 місцеШафоростов Олександр ОлексійовичУкраїнаробота

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЛук’янович Ксенія СергіївнаРосіяробота
2 місцеЄрмилов Данило ЄвгенійовичРосіяробота
2 місцеДавиденко Дарина ПавлівнаУкраїнаробота
2 місцеШевченко Анастасія СергіївнаУкраїнаробота
3 місцеЯсніцька Ольга БогданівнаУкраїнаробота
3 місцеЩербина Дарина ЮріївнаБілорусьробота
3 місцеКирієнко Оксана ВасилівнаУкраїнаробота
3 місцеФіліпова Анастасія АндріївнаРосіяробота

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеСурков Станіслав ВолодимировичУкраїнаробота
2 місцеМаштаков Василь ІллічУкраїнаробота
3 місцеКузнєцова Карина ОлексіївнаРоссіяробота
3 місцеДрановський Дмитро СергійовичУкраїнаробота
3 місцеКуделя Світлана СергіївнаУкраїнаробота

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеФільчакова Анастасія СергіївнаРосіяробота
2 місцеСмирнова Анастасія ВолодимирівнаУкраїнаробота
2 місце Бабич Катерина ОлександрівнаУкраїнаробота
3 місцеПохорукова Аліна АндріївнаРосіяробота
3 місцеГедз Олег АндрійовичУкраїнаробота

Краща 3D-анімація

1 місцеДосужий Олег ОлександровичУкраїнаробота
2 місцеМешавкін Віталій СергеевичРосіяробота
3 місцеГлєбов Святослав ДмитровичРосіяробота

Краща Flash-анімація

1 місцеДавиденко Дарина ПавлівнаУкраїнаробота
2 місцеКанана Дарина ЄвгеніївнаУкраїнаробота
2 місцеВасилюк Тетяна СергіївнаУкраїнаробота
3 місцеАндрощук Віктор ОлександровичУкраїнаробота
3 місцеПереверзева Юлія ВікторівнаУкраїнаробота

Краща GIF-анімація

1 місцеМальований Олександр ГригоровичУкраїнаробота
2 місцеГордєєва Уляна ІванівнаРосіяробота
3 місцеЯковенко Наталія В’ячеславівнаУкраїнаробота
3 місцеБалєлов Микола ЮрійовичУкраїнаробота

Краща програмна реалізація

1 місцеСтецюк Владислав ОлеговичУкраїна
2 місцеПодйом Віталія ВасилівнаУкраїна
2 місцеСмердов Андрій ОлексійовичУкраїна
3 місцеКоцюба Ерік ОлеговичУкраїна
3 місцеШека Єлизавета СергіївнаУкраїна

Краща графічна реалізація

1 місцеСеменюк Валерій СергійовичУкраїнаробота
2 місцеСич Юрій ВікторовичУкраїнаробота
2 місцеШарко Валерій ЕвгеневичУкраїнаробота
3 місцеКратінов Нікіта ЮрійовичУкраїна
3 місцеДрагомирик Денис ЮрійовичУкраїна