For a diploma, click on the first name


ШКОЛА

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місце Шерстобітова Софія Євгенівна
2 місце Сеневич Дарина Володимирівна
2 місце Краснова Діана Дмитрівна
3 місце Вержбицький Степан Володимирович
3 місце Палащин Андрій Іванович
3 місце Сирота Валерій Юрійович
3 місце Вакуленко Михайло Віталійович
3 місце Брумар Давид Миколайович

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (до 11 років)

1 місце Краснова Діана Дмитрівна
2 місце Матвійчук Оксана Андріївна
2 місце Палащин Андрій Іванович

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місце Есипова Дарья Сергеевна
2 місце Мищак Анастасія Миколаївна
2 місце Николаева Анна Дмитриевна
3 місце Мирзагабдуллин Булат Динарович
3 місце Алексеева Аделина Денисовна
3 місце Похила Олексій Сергійович

Краща 3D графіка (до 11 років)

1 місце Оманов Асан Фаррухович
2 місце Шилова Елизавета Александровна
2 місце Ходорко Анастасия Юрьевна
2 місце Коротова Виктория Андреевна
2 місце Мерзлікіна Єлизавета Артемівна
3 місце Корабленко Иван Иванович
3 місце Воронов Максим Сергеевич
3 місце Порядников Никита Сергеевич

Краща графічна реалізація (до 11 років)

1 місце Османов Асан Фаррухович
2 місце Дунаев Петр Михайлович
2 місце Болдырев Родион Геннадьевич

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місце Красінський Ілля Андрійович
2 місце Османов Асан Фаррухович
2 місце Виноградов Єлисей Вікторович
3 місце Васильченко Владислав Валерійович

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місце Лазаренко Олексій Дмитрович
2 місце Фирсов-Роголев Артём Олегович
2 місце Власенко Ангеліна Максимівна
3 місце Осипенко Максим Викторович
3 місце Фирсов-Роголев Артём Олегович
3 місце Джафарова Назрин Ровшановна

Краще інформаційне наповнення (до 11 років)

1 місце Семенов Кірілл Артурович
2 місце Цибко Софія Віталіївна
2 місце Шкабєрін Микита Вікторович
3 місце Оберган Анастасия Максимовна
3 місце Раенко Андрей Андреевич
3 місце Виецкий Дамир Александрович

Краща програмна реалізація (до 11 років)

1 місце Чорнобровкін Юлій Олегович
2 місце Жуков Александр Владимирович
3 місце Овчинникова Арина Владимировна

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місце Петренко Діана Ігорівна
2 місце Смирнов Даніїл Дмитрович
2 місце Карпова Полина Сергеевна
2 місце Залєвська Дарія Сергійовна
3 місце Байгазін Андрій Равільович
3 місце Тихомирова Анастасия Олеговна
3 місце Ібрагімова Ангеліна Олегівна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (12-14 років)

1 місце Ніконенко Ольга Вікторівна
2 місце Богацька Катерина Василівна
2 місце Ніконенко Ольга Вікторівна
2 місце Єрмаков Ярослав Олександрович
3 місце Филякин Максим Григорьевич
3 місце Сергейчик Максим Петрович
3 місце Дзюба Станіслав Петрович

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місце Карпенко Диана Сергеевна
2 місце Богацька Катерина Василівна
2 місце Керницький Денис Васильович
2 місце Севастьянова Поліна Олексіївна
3 місце Тихомирова Анастасия Олеговна
3 місце Гуторов Александр Валентинович
3 місце Литвин Елизавета Ігорівна
3 місце Галагін Анатолій Валентинович

Краща 3D графіка (12-14 років)

1 місце Чаюк Тимофей Андреевич
2 місце Сергейчик Максим Петрович
2 місце Рачиловсский Иван Андреевич
3 місце Сенажацкий Егор Дмитриевич
3 місце Моруга Данило Костянтинович
3 місце Бондарчук Константин Николаевич

Краща 3D-анімація (12-14 років)

1 місце Сергейчик Максим Петрович
2 місце Вялов Ілля Васильович
3 місце Смирнов Александр Васильевич

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місце Голишева Єлисей Іванівна
2 місце Гінкул Максим Олександрович
3 місце Кучинська Уляна Анатолііівна
3 місце Власов Ярослав Вячеславович
3 місце Голишева Єлисей Іванівна

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місце Кузьменко Дмитро Андрійовичь
2 місце Кузьменко Микита Сергійович
3 місце Максименко Максим Сергеевич
3 місце Холзакова Світлана Валеріївна

Краще інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місце Гильмутдинова Карина Эдуардовна
2 місце Равлик Олег Андрійович
2 місце Михайлов Артем Артемович
3 місце Кучинська Уляна Анатоліївна
3 місце Чорнощокий Даниїл Дмитрович

Краща програмна реалізація (12-14 років)

1 місце Максименко Николай Сергеевич
2 місце Грицай Євгеній Віталіович
3 місце Нигматуллин Артур Айратович

Краща графічна реалізація (12-14 років)

1 місце Папуга Виктор Андреевич
2 місце Михайлов Артем Артемович
3 місце Гильмутдинова Карина Эдуардовна
3 місце Власов Ярослав Вячеславович

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місце Петренко Юлія Юріївна
2 місце Стойчев Антон Володимирович
2 місце Ширнина Надежда Владимировна
2 місце Кокорин Вячеслав Игоревич
3 місце Добрицкая Анастасия Дмитриевна
3 місце Кириленко Аліна Сергіївна
3 місце Тимошенко Олег Юрійович

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (15-18 років)

1 місце Станіславенко Євгеній Григорович
2 місце Русавская Юлия Алексеевна
2 місце Слюсаренко Маргарита Олексіївна
3 місце Мудрик Кирилл Сергеевич
3 місце Цывилько Константин Юрьевич
3 місце Цимбаліста Ілона Віталіївна

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місце Костенюк Анастасія Олександрівна
2 місце Алєксєєва Юлія Леонідівна
3 місце Лісовий Андрій Вячеславович

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місце Зуєв Олександр Олегович
2 місце Урбанович Тетяна Костянтинівна
3 місце Чапурина Екатерина Александровна
3 місце Прокопенко Дар’я Русланівна

Краща 3D-анімація (15-18 років)

1 місце Цареградський Глеб Сергійович
2 місце Шаран Василь Григорович

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місце Пендак Владислав Вікторович
2 місце Павловский Алексей В
3 місце Рекечинська Анастасія Дмитрівна
3 місце Гуменюк Руслан Олексійович

Краща Flash-анімація (15-18 років)

1 місце Крывда Маргарита Владимировна

Краще інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місце Шайхутдинов Айдар Рафаилович
2 місце Меніцький Олександр Анатолійович
3 місце Кузнєцов Олексій Олексійович
3 місце Зубов Глеб Михайлович

Краща програмна реалізація (15-18 років)

1 місце Grechukha Victoria Mykolayivna
2 місце Кириндась Нікіта Петрович
3 місце Дунаенко Данила Александрович

Краща графічна реалізація (15-18 років)

1 місце Розводюк Катерина Михайлівна
2 місце Кириндась Нікіта Петрович
2 місце Білоцерківська Вікторія Андріївна
2 місце Гуменюк Руслан Олексійович
3 місце Шевченко Таісія Сергіївна
3 місце Ефремова София Олеговна
3 місце Веселовская Анастасия Сергеевна

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце Шевченко Владлен Станіславович
2 місце Цветкова Юлия Викторовна
2 місце Недзельська Олександра Олегівна
2 місце Кошелева Дарья Дмитриевна
2 місце Гурина Дарья Андреевна
2 місце Чубрик Елизавета Игоревна
2 місце Король Діана Сергіївна
3 місце Яцюта Богдан Олексійович
3 місце Черниш Анастасія Віталіївна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місце Сорока Сергій Юрійович
2 місце Шумейко Володимир Юрійович
2 місце Воробьёва Ульяна Вячеславовна
2 місце Нищета Микола Петрович
2 місце Ермакович Виктория Леонидовна
3 місце Полудворянин Ирина Олеговна
3 місце Бойко Ксения Павловна
3 місце Корчуганова Александра Николаевна
3 місце Финская Елизавета Леонидовна
3 місце Недоснований Олександр Юрійович

Краща 2D-векторна графіка

1 місце Новикова Татьяна Дмитриевна
2 місце Данильчук Сергій Віталіцович
2 місце Носаченко Дар'я Сергіївна
3 місце Пышкина Екатерина Валерьевна
3 місце Шевченко Владлен Станіславович

Краща 3D графіка

1 місце Білик Владислав Олегович
2 місце Алексеев Глеб Игоревич
2 місце Джиджула Мария Вячеславовна
3 місце Косніцький Сергій Акопович
3 місце Панченко Вікторія Вікторівна
3 місце Новіков Володимир Євгенович
3 місце Яковенко Олеся Олегівна

Краща 3D анімація

1 місце Коптяева Вероника Андреевна
2 місце Андрущенко Дар’я Сергіївна
3 місце Ляпцев Борис Сергеевич

Краща GIF-анімація

1 місце Сысоева Алёна Павловна
2 місце Пилипчук Анна Михайловна

Краща Flash-анімація

1 місце Слив Элеонора Михайловна
1 місце Бухарева Маргарита Алексеевна
2 місце Булгакова Алина Андреевна
2 місце Гурьева Екатерина Владимировна
3 місце Носаченко Дар'я Сергіївна
3 місце Лапкина Анна Александровна

Краще інформаційне наповнення

1 місце Слободянюк Анна Сергіївна
2 місце Мельник Леся Юріївна
3 місце Баяк Богдана Леонідівна
3 місце Сільвейстр Богдан Анатолійович
3 місце Паламар Максим Віталійович
3 місце Худа Денис Олексійович

Краща програмна реалізація

1 місце Кренцін Михайло Дмитрович
2 місце Стрельчук Дмитро Миколайович
2 місце Косніцький Сергій Акопович
3 місце Мінів Роман Петрович
3 місце Рудик Сергій Анатолійович
3 місце Кулініч Руслан Сергійович

Краща графічна реалізація

1 місце Кокушкін Владислав Максимович
2 місце Компанієць Алла Анатоліївна
2 місце Невський Владислав Станіславович
3 місце Ель Жеддауї Хашем
3 місце Шилко Дмитро Олександрович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце Огій Олександр Олександрович
2 місце Буйденко Оксана Романівна
3 місце Карпенко Роман Сергійович
3 місце Смаглюк Анна Ігорівна

Фотоколаж

1 місце Зорин Артём Сергеевич
2 місце Кваснюк Александра Олеговна
2 місце Иликеев Рамазан Рафилевич
3 місце Кваснюк АлександраОлеговна

Краща 2D-векторна графіка

1 місце Шаталов Роман Михайлович
2 місце Стрілковський Вадим Сергійович
3 місце Кравчук Марія Віталіївна
3 місце Коренга Володимир Володимирович

Краща 3D-графіка

1 місце Петренко Володимир Олександрович
2 місце Вострякова Ирина Юрьевна
3 місце Сокіл Дмитро Володимирович
3 місце Бичик Віталій Олександрович
3 місце Єлізарова Валерія Володимирівна
3 місце Костіков Савелій Валерійович

Краща 3D-анімація

1 місце Гаврилів Анна Олегівна
2 місце Маров Олексій Дмитрович

Краща Flash-анімація

1 місце Меньшенина Анастасия Евгеньевна
2 місце Варков Олексій Іванови
3 місце Романчук Сергій Едуардович

Краща графічна реалізація

1 місце Дзвоник Микита Станіславович
2 місце Кузьменко Владислав Сергійович
2 місце Небогатов Тимофей Евгеньевич
3 місце Страшнюк Ігор Володимирович
3 місце Бурцев Андрій Віталійович
3 місце Баліцький Олександр Леонідович

Краще інформаційне наповнення

1 місце Морозов Андрей Романович
2 місце Побережняк Олександр Романович
2 місце Швець Діана Валеріївна
3 місце Марков Дмитро Павлович
3 місце Рудик Віталій Віталійович
3 місце Котенкова Анастасия Михайловна
3 місце Чмутенко Анна Вадимівна
3 місце Медведєв Михайло Максимович

Краща програмна реалізація

1 місце Медведєв Михайло Максимович
2 місце Рубцова Анастасія Андріївна
2 місце Теницький ОлександрВолодимирович
3 місце Філатова Марина Володимирівна
3 місце Коренга Володимир Володимирович
3 місце Кузьменко Владислав Сергійович
3 місце Небогатов Тимофей Евгеньевич

Краща 3D-анімація

1 місце Порєв Сеогій Васильович
2 місце Гаврилів Анна Олегівна

Краща gif-анімація

1 місце Піддубний Вадим Петрович
2 місце Бурлаченко Владислав Володимирович
3 місце Курілов Володимир Володимирович
3 місце Щерба Діма Анатолійович
3 місце Воронюк Василь Володимирович