Переможці XV Міжнародного конкурсу із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЧорна Аліса Олегівна
2 місцеЛізов Павло Григорович
2 місцеПомогай Анастасія Ігорівна
3 місцеАлєксєйцева Ніна Денисівна
3 місцеДударевська Тетяна Андріївна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеКурбатова Дар’я Миколаївна
2 місцеМельник Христина Олександрівна
3 місцеТерещенко Надія Павлівна

Краща 3D-графіка

1 місцеХоменко Дмитро Юрійович
2 місцеКалинюк Іван Васильович
3 місцеБолдонов Владимир Генадійович
3 місцеШироков Євгеній Павлович

Краща 3D-анімація

1 місцеКлименко В’ячеслав Валерійович

Краща GIF-анімація

1 місцеЗевакін Костянтин Сергійович
2 місцеХарченко Віталій Андрійович
3 місцеБрусенський Костянтин Романович

Краща графічна реалізація

1 місцеОбач Владислав Анатолійович
2 місцеКозарчук Олександра Олександрівна
3 місцеПрус Андрій Анатолійович
3 місцеТкач Дмитро Валерійович

Краще інформаційне наповнення

1 місцеОпаренюк Денис Петрович
2 місцеОбач Владислав Анатолійович
3 місцеБойко Владислав Ігорович
3 місцеЗакраєвська Наталія Павлівна

Краща програмна реалізація

1 місцеЛюбивий Вадим Вікторович
2 місцеСокура Інна Андріївна
3 місцеСкоцький Максим Дмитрович

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеКопитко Наталія Олександрівна
1 місцеВорошилкіна Вікторія Сергіївна
1 місцеОстровська Вероніка Михайлівна
2 місцеСмірнова Анастасія Володимирівна
2 місцеКучер Катерина Вікторівна
2 місцеШевченко Катерина Олексіївна
3 місцеБорисенко Марія Віталіївна
3 місцеГаврилюк Олександр Миколайович
3 місцеІвченко Ксенія Володимирівна
3 місцеКошолап Микола Олександрович

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місцеГончарук Андрій Михайлович
1 місцеКокушкін Владислав Максимович
2 місцеКороленко Олег Олександрович
2 місцеГоловчиц Дмитро Юрійович
3 місцеПольова Марія Валеріївна
3 місцеЛегойда Владислав Вікторович

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеКокушкін Владислав Максимович
2 місцеЛипач Марія Євгеніївна
3 місцеКузнецова Маргарита Олексіївна
3 місцеЛудан Дар’я Віталіївна

Краща 3D-графіка

1 місцеГлебов Роман Сергійович
1 місцеРихлов Роман Володимирович
2 місцеРоманов Роман Андрійович
2 місцеБілик Владислав Олегович
3 місцеКузнєцова Ксенія Дмитрівна
3 місцеСологуб Роман Олександрович
3 місцеГедзь Дмитро Олегович

Краща GIF-анімація

1 місцеКравчук Микола Михайлович
2 місцеУпхонова Тетяна Андріївна
3 місцеРиндін Сергій Анатолійович

Краща Flash-анімація

1 місцеНиконова Ксенія Олександрівна
2 місцеМаленкова Владлена Олегівна
2 місцеБаширова Аліна Ханіфівна
3 місцеШелеменцев Олександр Сергійович

Краща 3D-анімація

1 місцеВакуленко Марія Станіславівна
2 місцеВеличко Наталія Володимирівна
2 місцеМедведєв Роман Петрович

Краще інформаційне наповнення

1 місцеОтришко Володимир Олександрович
2 місцеСамокиш Вікторія Володимирівна
3 місцеПугач Ілона Олександрівна

Краща програмна реалізація

1 місцеГронюк Владислав Русланович
2 місцеКренцін Михайло Дмитрович
2 місцеНіколайчук Владислав Олександрович
3 місцеМінів Роман Петрович

Краща графічна реалізація

1 місцеКалинкина Олеся Олексіївна
2 місцеЭль жеддауи Хашем Аххмедович
3 місцеЧерната Тарас Петрович

ШКОЛА

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місцеГригорська Ярина Зеновіївна
2 місцеМальцев Олексій Олександрович
3 місцеКристіна Крістіна Сергіївна
3 місцеШиліна Катерина Валеріївна
3 місцеИлюхіна Дар’я Костянтинівна
3 місцеКърджалиева Ясмин Тунчер

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (до 11 років)

1 місцеСембай Богдан Володимирович
2 місцеПідгайний Артем Борисович
3 місцеКузько Даниїл Олександрович
3 місцеГордей Андрій Олексійович
3 місцеКраснова Діана Дмитрівна

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місцеДумчева Ірина Олександрівна
2 місцеФайрушин Альфред Рустемович
2 місцеБороховський Георгій Володимирович
3 місцеГригорська Ярина Зеновіївна

Краща 3D-графіка (до 11 років)

1 місцеФирсова Надія Валеріївна
1 місцеРикс Даниїл Андрійович
2 місцеОстровський Антон Владиславович
2 місцеПлишкіна Анастасія Олексіївна
3 місцеПерепьолов Максим Валерійович

Краща 3D-анімація (до 11 років)

1 місцеГордієнко Костянтин Павлович
2 місцеРикс Даниїл Андрійович

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місцеКристина Крістіна Сергіївна
2 місцеБілан Андрій Дмитрович
3 місцеОсьминін Єгор Максимович
3 місцеІвченко Микита Євгенійович

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місцеПрохорчук Олександр Петрович
2 місцеКоптюх Роман Олександрович

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місцеЛітвінов Ростислав Павлович
2 місцеЗолотарьова Марина Ігорівна
3 місцеКарпенко Олексій Олександрович

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місцеПархоменко Богдан Олександрович
1 місцеНосенко Аліна Євгенівна
2 місцеКозловський Радіон Володимирович
2 місцеАвраменко Анастасія Юріївна
3 місцеНиколіна Марія Сергіївна
3 місцеАхметгалімова Аделя Ільнурівна

Краща 3D-графіка (12-14 років)

1 місцеСвиридов Віталій Олегович
2 місцеЗиновьєв Федір Олексійович
3 місцеКонстантинів Микита Денисович

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місцеМороз Інна Вікторівна
1 місцеЗолотарьова Марина Ігорівна
2 місцеШкварчук Анастасія Олексіївна
2 місцеПроцюк Анастасія Олегівна
2 місцеКакапич Марія-Анастасія Ростиславівна
3 місцеПанчелюга Олексій Сергійович
3 місцеКарпенко Олексій Олександрович
3 місцеМельникова Лада Сергіївна
3 місцеГеоргиева Мария Захариева
3 місцеАлександрова Александра Огнянова

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місцеКузьменко Дмитро Андрійович
1 місцеСаленко Дарина Дмитрівна
2 місцеСторожук Яна Олександрівна
2 місцеВаршавський Даниїл Михайлович
2 місцеЧапля Роксолана Олегівна
3 місцеДроник Марія Василівна
3 місцеЯрова Наталя Олегівна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (12-14 років)

1 місцеБабій Андрій Володимирович
1 місцеЦвях Артем Степанович
2 місцеТєплов Дмитро Дмитрович
2 місцеТопалов Артем Володимирович
3 місцеКубів Христина Степанівна
3 місцеСлободянюк Олександра Віталіївна
3 місцеБорисюк Анастасія Максимівна
3 місцеЯрова Олена Андріївна

Краще інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місцеТупчій Ярослава Русланівна
2 місцеЩульгін Микита Євгенійович
3 місцеБогословова Радостина Іванівна
3 місцеБугрім Анастасія Олександрівна
3 місцеБогословова Радостина Іванівна

Краща програмна реалізація (12-14 років)

1 місцеЛітвін Михайло Богданович
2 місцеНікончук Сніжана Олександрівна

Краща графічна реалізація (12-14 років)

1 місцеЛютенко Микита Андрійович
2 місцеМельник Мар’яна Олександрівна
3 місцеЗаболотна Діана В’ячеславівна

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місцеОтченашенко Сергій Олександрович
1 місцеБорисенко Марія Віталіївна
1 місцеШворак Софія Миколаївна
2 місцеЛісовський Михайло Андрійович
2 місцеРепкіна Єлизавета Олександрівна
2 місцеТон Ангеліна Анатоліївна
3 місцеКрутоголов Роман Сергійович
3 місцеГешко Єлизавета Андріївна
3 місцеКондратюк Світлана Сергіївна
3 місцеМетусова Вероніка Володимирівна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж) (15-18 років)

1 місцеСивак Інна Іванівна
1 місцеКрєпх Олександра Олександрівна
1 місцеСаєнко Катерина Андріївна
2 місцеДомбровська Валерія Євгенівна
2 місцеПрисяжнюк Маргарита Валеріївна
3 місцеБіліченко Даниїл Богданович
3 місцеБарашко Юлія Андріївна
3 місцеВласов Віталій Ігорович

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місцеПаламарчук Владислав Сергійович
1 місцеГоловатюк Вероніка Романівна
2 місцеКрєпх Олександра Олександрівна
3 місцеКолода Єлизавета Юріївна

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місцеПетрик Ірина Василівна
1 місцеЦимбалістий Артур Віталійович
2 місцеНедава Дар’я Оліговна
2 місцеШерстюк Ольга Антонівна
2 місцеМартинов Юрій Ігорович
3 місцеКуций Володимир Валерійович
3 місцеЄрохін Данило Дмитрович
3 місцеТоргунов Ярослав Сергійович

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місцеПархоменко Ігор Олександрович
2 місцеГрицаюк Дмитро Юрійович
2 місцеИстомин Ян Андрійович
3 місцеГусельников Кирило Володимирович
3 місцеКузнецова Дар’я Юріївна
3 місцеЄрмолаєв Михайло Іванович

Краща 3D-анімація ( 15-18 років)

1 місцеПархоменко Ігор Олександрович

Краща Flash-анімація (15-18 років)

1 місцеКебаб Марія В’ячеславівна
2 місцеЯрошовець Денис Олегович
3 місцеРожок Катерина Володимирівна

Краща графічна реалізація (15-18 років)

1 місцеКуровський Дмитро Сергійович
2 місцеОлексюк Віктор Сергійович
2 місцеСопронюк Юрій Анатолійович
3 місцеМаксименко Даниїл Олександрович
3 місцеОвчаренко Антон Сергійович

Краще інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місцеДенисенко Сергій Олексійович
2 місцеМамонов Сергій Володимирович
2 місцеРевенко Максим Юрійович
3 місцеШвець Богдана Олександрівна
3 місцеВощик Ігор Олегович

Краща програмна реалізація (15-18 років)

1 місцеКостенко Михайло Олегович
2 місцеШульгань Віталій Олександрович