ЗИМОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БЛІЦ-КОНКУРС З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ



Для получения диплома нажмите на ФИО

ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЦветкова Юлия Викторовна
2 місцеБубещенкова Валерия Олеговна
2 місцеСавостян Марія Вікторівна
3 місцеПермякова Анастасия Николаевна
3 місцеСайфитдинов Тимур Ильдарович
3 місцеМошенская София Романовна

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місцеНедоснований Олександр Юрійович
2 місцеЧерныш Анастасия Витальевна
2 місцеСорока Сергій Юрійович
2 місцеДериземля Дар’я Сергіївна
3 місцеКовальчук Юрій Олександрович
3 місцеВасилевський Володимир Олегович
3 місцеБондар Максим Юрійович
3 місцеКіблицька Ольга Вікторівна
3 місцеСокол Ольга Миколаївна
3 місцеПритика Оксана Валентинівна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеТокмань Віталіна Анатоліївна
2 місцеКузина Арина Олеговна
2 місцеСтеценко Каріна Миколаївна
3 місцеЖолудь Аліна Віталіївна
3 місцеДементєв Євгеній Андрійович
3 місцеБатюк Ігор Миколайович
3 місцеЮшко Катерина Сергіївна

Краща GIF-анімація

1 місцеНестерук Владислав Володимирович
2 місцеРиндін Сергій Анатолійович
3 місцеОстрога Марія Михайлівна
3 місцеГерасименко Вадим Вікторович

Краща Flash-анімація

1 місцеВалеева Галия Галимьяновна
2 місцеПерснякова Татьяна Сергеевна
2 місцеЧередниченко Ксения Сергеевна
3 місцеЖелтова Алёна Олеговна
3 місцеКаргаманова Ляйсан Равиловна
3 місцеМусакалимова Зульфия Ринатовна

Краще інформаційне наповнення

1 місцеМельник Леся Юріївна
2 місцеСлободянюк Інна Сергіївна
2 місцеБаяк Богдана Леонідівна
3 місцеШтифорук Денис Сергійович
3 місцеСпільніченко Павло Миколайович
3 місцеГрущенко Владислав Юрійович

Краща програмна реалізація

1 місцеКренцін Михайло Дмитрович
2 місцеЛисенко Євгеній Сергійович
2 місцеНечипорук Микола Леонідович
3 місцеНіколайчук Владислав Олександрович

Краща графічна реалізація

1 місцеЕль Жеддауї Хашем Ахмедович
2 місцеCидоренко Александр Олегович
2 місцеХуда Денис Олексійович
3 місцеМельник Леся Юріївна
3 місцеСлободянюк Інна Сергіївна
3 місцеНевський Владислав Станіславович

Краща 3D графіка

1 місцеГрицаюк Дмитро Юрійович
2 місцеДацюк Євгеній Олегович
3 місцеГерасименко Вадим Вікторович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місцеОрлова Аліна Сергіївна
2 місцеПасєка Вікторія Василівна
3 місцеСікорська Юлія Вадимівна
3 місцеЛевченко Дарина Богданівна
3 місцеГалактіонова Ірина Сергіївна

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеШаталов Роман Михайлович
2 місцеВінокурова Світлана Констятинівна
3 місцеСелезнёв Артур Евгеньевич

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЗіньков Євгеній Юрійович
2 місцеСікорська Юлія Вадимівна
2 місцеОгій Олександр Олександрович
3 місцеКотенкова Анастасия Михайловна
3 місцеСтрой Александр Віталійович

Краща 3D графіка

1 місцеЩинников Владимир Алексеевич
2 місцеКірчей Андрій Юрійович
2 місцеГрабовський Арсеній Русланович
3 місцеРустамов Микола Михайлович
3 місцеСокіл Дмитро Володимирович
3 місцеПетренко Володимир Олександрович
3 місцеБейба Максим Тарасович

Краща Flash-анімація

1 місцеСтрой Александр Сергійович

Краща GIF-анімація

1 місцеБрашовецький Володимир Євгенійович
2 місцеПіддубний Вадим Петрович
2 місцеВасильченко Владислав Валеріович
3 місцеВоронюк Василь Володимирович
3 місцеМомот Дар'я Віталіївна
3 місцеОнищук Денис Олександрович

Краща 3D-анімація

1 місцеКлименко Вячеслав Валерийович
2 місцеКозловський Олександр Андрійович
3 місцеЛавгено Ярослав Антлнович

Краще інформаційне наповнення

1 місцеМельник Вадим Олександрович
2 місцеАрдашов Максим Ігорович
3 місцеБортновський Олександр Сергійович
3 місцеПушкарь Артём Игоревич
3 місцеКандюк Станіслав Геннадійович

Краща програмна реалізація

1 місцеБортновський Олександр Сергійович
2 місцеКучанський Владислав Сергійович
3 місцеКальнiченко Роман Васильович
3 місцеПушкарь Артём Игоревич

Краща графічна реалізація

1 місцеБортновський Олександр Сергійович
2 місцеЧернуха Владислав Сергійович
3 місцеКучанський Владислав Сергйович
3 місцеМутиленко Андрій Сергійович
3 місцеМельник Вадим Олександрович

ШКОЛА

Кращий фотоколаж

до 11 років

1 місцеМихалкевич Дарья Андреевна
2 місцеБарсуков Михаил Кириллович
2 місцеБєлов Артем Олександрович
3 місцеЦьох Софія Андріївна
3 місцеЧерепко Святослав Александрович
3 місцеСагайдак Назар Андрійович
3 місцеБогачук Дарья Олегівна
3 місцеГерасев Егор Евгеньевич

12-14 років

1 місцеЕфремова София Олеговна
1 місцеВласов Ярослав Вячеславович
2 місцеЦибратенко Дар’я Сергіївна
2 місцеМешлидис Алексей Вячеславович
2 місцеГріщенко Андрій Сергійович
3 місцеКамінський Давид Віталійович
3 місцеХарченко Вероніка Валеріївна
3 місцеЖук Антонина Евгеньевна
3 місцеІщук Артем Констянтинович

15-18 років

1 місцеПономарёва Анастасия Григорьевна
1 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович
2 місцеБілоус Віктор Олегович
2 місцеСоловей Софія Олександрівна
3 місцеІксар Максим Володимирович
3 місцеБашкір Борис Володимирович

Краща 2D-растрова графіка

до 11 років

1 місцеЮдіна Дарина Андріївна
2 місцеБогданова София Романовна
2 місцеТкачук Маргаріта Денисівна
2 місцеВлас Семён Викторович
3 місцеКонахович Софі Олексіївна
3 місцеРибалка Анастасія Сергіївна
3 місцеРоманенко Вікторія Сергіївна
3 місцеКукоба Аліса Вячеславівна

12-14 років

1 місцеПилипчатіна Єлизавета Русланівна
2 місцеТрепез Вікторія Геннадіївна
2 місцеСмирнов Даніїл Дмитрович
2 місцеСветницкая Дарья Владимировна
3 місцеКозаченко Єлізавета Олександрівна
3 місцеЮчинська Анастасія Олегівна
3 місцеПоперечна Катерина Юріївна
3 місцеРоманенко Вікторія Сергіївна

15-18 років

1 місцеNovitska Svitlana Olegivna
2 місцеБурлева Алиса Вячеславовна
2 місцеЖілінська Катерина Валеріївна
2 місцеЖуравель Ирина Олеговна
3 місцеСергиенко Никита Владимирович
3 місцеКириллова Софія Кирилівна
3 місцеИванова Ангелина Андреевна
3 місцеГуль Даніїл Денисович

Краща 2D-векторна графіка

до 11 років

1 місцеЯковлев Алексей Викторович
2 місцеДанилкін Єгор Вікторович
3 місцеМирзагабдуллин Булат Динарович
3 місцеЗайнуллин Алмаз Маратович

12-14 років

1 місцеКамалова Еліна Максимівна
2 місцеРахимов Азат Ильдусович
2 місцеІщук Артем Констянтинович
2 місцеЗаховайко Богдан Евгеньевич
3 місцеВалеева Виктория Александровна
3 місцеДумчева Ирина Алексеевна
3 місцеПопова Екатерина Евгеньевна
3 місцеКучинська Уляна Анатоліівна
3 місцеВласов Ярослав Вячеславович

15-18 років

1 місцеКоваленко Владислав Олегович
2 місцеПодберезкин Александр Витальевич
3 місцеПанасюк Юлія Дмитрівна
3 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович

Краща Flash-анімація

до 11 років

1 місцеЛазаренко Софія Дмитрівна
2 місцеГришин Матвій Вікторович
3 місцеБравин Роман Александрович
3 місцеКапеняк Максим Александрович

12-14 років

1 місцеКузьменко Діма Андрійович
2 місцеХмара Дар’я Сергіївна
3 місцеRafi Korits

15-18 років

1 місцеПономарёва Анастасия Григорьевна
2 місцеЛевкович Никита Олегович

Краща GIF-анімація

до 11 років

1 місцеТкачук Маргаріта Денисівна
2 місцеЧумак Діана Євгенівна
2 місцеШнырев Владимир Святославович
3 місцеCиз Марія Олексіївна
3 місцеСальнікова Варвара Вікторівна

12-14 років

1 місцеВласов Ярослав Вячеславович
2 місцеКучинська Уляна Анатоліівна
2 місцеБородуля Ірина Вікторівна
3 місцеЄрмаков Ярослав Олександрович
3 місцеТелеш Анна Вячеславовна
3 місцеОсипова Дар’я Олександрівна

15-18 років

1 місцеМомот Денис Олександрович
2 місцеПашкова Вероныка Вадимівна
3 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович

Краще інформаційне наповнення

до 11 років

1 місцеЛебедюк Владислав Андреевич
2 місцеМамедов Платон Александрович
3 місцеЧорнобровкін Юлій Олегович
3 місцеВиецкий Дамир Александрович

12-14 років

1 місцеГильмутдинова Карина Эдуардовна
2 місцеПапуга Виктор Андреевич
2 місцеМихайлов Артем Артемович
2 місцеГуляков Никита Сергеевич
3 місцеНигматуллин Артур Айратович
3 місцеБольшак Анастасія Антонівна
3 місцеМихеева Мария Антоновна
3 місцеРусских Владимир Михаилович
3 місцеАксьоненко Денис Олегович
3 місцеГарифулина Гаухар Ринатовна
3 місцеРавлик Олег Андрійович

15-18 років

1 місцеШайхутдинов Айдар Рафаилович
2 місцеРемизов Дмитрий Артемович
2 місцеТухватуллина Амина Ильясовна
3 місцеВернигора Александр Александрович
3 місцеДорощук Ксенія Миколаївна
3 місцеКулибаба Дима Олександрович
3 місцеКучерявко Анна Сергіївна

Краща програмна реалізація

12-14 років

1 місцеАксьоненко Денис Олегович
2 місцеНигматуллин Артур Айратович
2 місцеРусских Владимир Михаилович
2 місцеГильмутдинова Карина Эдуардовна
3 місцеАндреянова Ангелина Сергеевна
3 місцеПапуга Виктор Андреевич
3 місцеГарифулина Гаухар Ринатовна
3 місцеМихеева Мария Антоновна
3 місцеДревинський Владислав Валентинович

15-18 років

1 місцеВоробьев Евгений Дмитриевич
2 місцеКулiбаба Дмитро Олександрович
3 місцеМеніцький Олександр Анатолійович
3 місцеТухватуллина Амина Ильясовна
3 місцеШайхутдинов Айдар Рафаилович

Краща графічна реалізація

до 11 років

1 місцеНікончук Максим Володимирович
2 місцеСтрельчук Святослав Русланович
3 місцеМолнар Микита Анатолійович

12-14 років

1 місцеКрижанівська Маргарита Сергіївна
2 місцеЕфремова София Олеговна
2 місцеМихайлов Артем Артемович
2 місцеГильмутдинова Карина Эдуардовна
3 місцеМихеева Мария Антоновна
3 місцеАндреянова Ангелина Сергеевна
3 місцеКосовцова Марія Ігорівна
3 місцеГарифулина Гаухар Ринатовна
3 місцеПапуга Виктор Андреевич

15-18 років

1 місцеШевченко Таісія Сергіївна
2 місцеШайхутдинов Айдар Рафаилович
2 місцеСтаніславенко Євгеній Григорович
3 місцеБородій Дмитро Олегович
3 місцеGrechukha Victoria Mykolayivna
3 місцеМеніцький Олександр Анатолійович
3 місцеКулiбаба Дмитро Олександрович
3 місцеТухватуллина Амина Ильясовна

Краща 3D-графіка

до 11 років

1 місцеВласенко Ангелина Максимовна
2 місцеЗавойко Максим Денисович
3 місцеЗуєв Олександр Олегович
3 місцеЧурілова Вероніка Андріївна

12-14 років

1 місцеМаксимов Никита Алексеевич
2 місцеМорозов Данила Сергеевич
2 місцеСавельев Артем Александрович
3 місцеУрюпин Илья Андреевич
3 місцеЕлизаров Максим Олегович
3 місцеЦвігун Олександра Олександрівна

15-18 років

1 місцеЗуєв Олександр Олегович
2 місцеМухин Александр Дмитриевич
3 місцеПивоваров Владислав Олександрович
3 місцеБабаев Вячеслав Сергеевич
3 місцеБорисов Никита Олегович