Сертифікати будуть доступні найближчим часом





Для отримання диплому натисніть на ПІБ


ШКОЛА

Інформаційне наповнення (до 11 років)

1 місце Рудь Ілля Сергійович
2 місце Скідан Іван Олексійович

2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місце Токарева Екатерина Сергеевна
2 місце Цгоева Марина Алановна
2 місце Худин Вероніка Степанівна
2 місце Лук'янченко Даніл Романович
3 місце Перелюк Катерина Василівна
3 місце Дамян Аліна Сергіївна
3 місце Синєгуб Іван Сергійович

2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місце Мищак Анастасія Миколаївна
2 місце Півень Арсеній Олександрович
2 місце Подлозный Александр Дмитриевич
2 місце Думік Мілана Володимирівна
3 місце Стефановський Богдан Олегович
3 місце Поляков Дмитро Павлович
3 місце Євзікова Марія Сергіївна

3D-графіка (до 11 років)

1 місце Думик Мілана Володимирівна
2 місце Нирян Данило Олексадрович
2 місце Носенко Ярослав Олександрович
3 місце Власенко Аделина Максимівна
3 місце Думик Мілана Володимирівна

GIF-анімація (до 11 років)

1 місце Матвійчук Оксана Андріївна
2 місце Ніконенко Андрій Вікторович

Flash-анімація (до 11 років)

1 місце Власенко Ангеліна Максимівна
2 місце Николаева Анна Дмитриевна
2 місце Жовнер Кирило Анатолійович
3 місце Сокаль Валерия
3 місце Сластунова Анна
3 місце Угарова Ольга
3 місце Грибова Елизавета
3 місце Васильева Мария
3 місце Ібдімедов Владислав В'ячеславович
3 місце Масягин Антон Валерьевич
3 місце Васильченко Владислав Валерійович

Інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місце Владов Данiель Iванович
2 місце Vladov Daniel Ivanovisch
3 місце Махновець Богдан Олександрович

Графічна реалізація (12-14 років)

1 місце Яцюк Вікторія Сергіївна
2 місце Остапчук Денис Олександрович
3 місце Хромович Андрій Юрійович

Програмна реалізація (12-14 років)

1 місце Коваленко Богдан Вадимович
2 місце Болдырев Олег Дмитриевич

2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місце Донскова Олеся Олеговна
1 місце Пархоменко Арина Николаевна
2 місце Хрипко Єлизавета Олександрівна
2 місце Балакшей Софія Михайлівна
2 місце Залєвська Дарія Сергійовна
3 місце Попкова Мария Григорьевна
3 місце Мартиняк Ганна Сергіївна
3 місце Коробейнікова Ольга Андріївна
3 місце Гавлюковская Милена Владимировна
3 місце Malynovska Yelyzaveta Борисівна
3 місце Чечет София Игоревна
3 місце Жошко Ілля Романович
3 місце Песенько Руслан Максимович

2D-фотоколлаж (12-14 років)

1 місце Ніконенко Ольга Вікторівна
1 місце Керницький Денис Васильович
2 місце Ожиховський Максим Віталійович
2 місце Дзюба Євгеній Ярославович
2 місце Доманський Володимир Юрійович
3 місце Дудун Юоій Юрійович
3 місце Семененко Єлизавета Володимирівна
3 місце Полігова Софія Володимирівна
3 місце Затеева Элина Александровна
3 місце Сирота Валерій Юрійович

2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місце Керницький Денис Васильович
2 місце Мартинов Олексій Андрійович
2 місце Дончак Денис Вадимович
2 місце Воропаев Никита Павлович
3 місце Франчук Денис Олексійович
3 місце Песенько Руслан Максимович

3D-графіка (12-14 років)

1 місце Середа Максим Олегович
2 місце Крыжный Клим Сергеевич
2 місце Гарбарець Владислав Віталійович
3 місце Качанський Євген Максимович
3 місце Ряшин Сергей Юрьевич
3 місце Городевський Максим Ігорович
3 місце Качанський Євген Максимович

GIF-анімація (12-14 років)

1 місце Фєщук Максим Сергійович
2 місце Чорноног Артем Олександрович

Flash-анімація (12-14 років)

1 місце Тютюнник Анастасия Антоновна
2 місце Цимерский Виктория
2 місце Джононаев Арсений Антонович
3 місце Фєщук Максим Сергійович
3 місце Петроченко Єгор Денисович
3 місце Шиманська Софія Андріївна

Інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місце Супрунець Володимир Олександрович
2 місце Білохатюк Артем Максимович
3 місце Гильмутдинова Карина Эдуардовна
3 місце Шафигуллин Шакир Алмазович
3 місце Батталов Артур Надирович

Графічна реалізація (15-18 років)

1 місце Пінчук Дар'я Олександрівна
2 місце Vasilenko Arthur Igorevich

Програмна реалізація (15-18 років)

1 місце Феджага Володимир Ігорович
2 місце Кучменко Костя Юрійович

2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місце Соколова Анастасия Сергеевна
2 місце Серьогiна Анастасiя Павлiвна
2 місце Алєксєєва Валерія Андріївна
2 місце Словак Марія Романівна
2 місце Соколова Анастасія Сергіївна
3 місце Плесканко Андрій Володимирович
3 місце Аскєрова Карина Ігорівна
3 місце Ібрагімова Ангеліна Олегівна
3 місце Петренко Юлія Юріївна
3 місце Novytska Svitlana Олегівна
3 місце Суседько Анастасія Олександрівна

2D-фотоколлаж (15-18 років)

1 місце Білоус Віктор Олегович
2 місце Алєксєєва Юлія Леонідівна
2 місце Сергейчик Максим Петрович
2 місце Колісецький Іван Ілліч
3 місце Омелянчук Роман Валентинович
3 місце Сергейчик Максим Петрович
3 місце Лахай Ніл Павлович
3 місце Єрмаков Ярослав Олександрович

2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місце Довганич Ігор Олегович
2 місце Григорська Олена Борисівна
2 місце Сергейчик Максим Петрович
3 місце Єрмаков Ярослав Олександрович
3 місце Беженар Юлія Романівна
3 місце Петренко Юлія Юріївна
3 місце Бороденя Антонина Валерьевна

3D-графіка (15-18 років)

1 місце Фурсин Александр Андреевич
2 місце Яценко Ростислав Олегович
2 місце Трач Артем Андрійович
3 місце Куликовський Олександр Павлович
3 місце Сергейчик Максим Петрович
3 місце Федорченко Єлизавета Олександрівна

Flash-анімація (15-18 років)

1 місце Кривда Маргарита Володимирівна
2 місце Бондарчук Константин Николаевич
3 місце Кузьменко Дмитро Андрійович

3D-анімація (15-18 років)

1 місце Сергейчик Максим Петрович
2 місце Березюк Анна Ігорівна
3 місце Сергейчик Максим Петрович

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце Субботіна Олександра Олександрівна
2 місце Сердюк Анастасія Сергіївна
2 місце Шевченко Владлен Станіславович
2 місце Бажан Виктория Михайловна
3 місце Устюгова Ганна Єдуардівна
3 місце Кобилянський Андрій Володимирович
3 місце Пройчев Станіслав Михайлович
3 місце Димченко Беатриса Александровна

Кращий 2D-фотоколаж

1 місце Гонтар Олена Сергіївна
2 місце Литовченка Дениса Олександровича
2 місце Рубец Артем Иванович
2 місце Слепцов Илья Дмитриевич
3 місце Концовенко Диана Александровна
3 місце Мельников Івна Вікторович
3 місце Винницкая Валентина Сергеевна
3 місце Концовенко Елена Александровна
3 місце Криворучко Павло Васильович
3 місце Шмалюх Владислав Анатолійович

Краща 2D-векторна графіка

1 місце Поліщук Анна Володимирівна
2 місце Озерова Катерина Олександрівна
2 місце Михайловський Владислав Олександрович
3 місце Шаталов Роман Михайлович
3 місце Ярчевська Олександра Сергіївна
3 місце Корягіна Діана Олександрівна
3 місце Гаврилюк Тарас Ігорович

Краща 3D графіка

1 місце Болдонов Владимир Геннадьевич
2 місце Алексеев Глеб Игоревич
3 місце Герасименко Вадим Вікторович
3 місце Болдонов Владимир Геннадьевич
3 місце Лаврова Ксения Александровна

Краща GIF-анімація

1 місце Шмалюх Владислав Анатолійович
1 місце Марущак Артем Володимирович
1 місце Petrowa Ksenia Dmitrievna
1 місце Onuchin Vlad Vyacheslavovich
2 місце Верещагіна Олександра Валеріївна
3 місце Валявський Олексій Cергійович
3 місце Озерова Катерина Олександрівна
3 місце Саврацький Вячеслав Володимирович

Краща Flash-анімація

1 місце Бухарева Маргарита Алексеевна
2 місце Титова Алина Евгеньевна
3 місце Андрущенко Дар'я Сергіївна

Краще інформаційне наповнення

1 місце Мельник Леся Юріївна
1 місце Лукавська Аліна Андріївна
2 місце Шевчук Ігор Михайлович
2 місце Ярчевська Олександра Сергіївна
3 місце Волков Андрій Анатолійович
3 місце Бусько Андрій Олександрович
3 місце Січінава Лілі Валеріївна

Краща програмна реалізація

1 місце Ніколайчук Владислав Олександрович
2 місце Нечипорук Микола Леонідович
3 місце Харьков Руслан Иванович

Краща графічна реалізація

1 місце Шкрабоцький Богдан Віталійович
2 місце Паршин Вадим В’ячеславович
3 місце Калінчук Олексій Олександрович

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце Квиткевич Алесия Сергеевна
2 місце Камінська Олександра Сергіївна
3 місце Зіньков Євгеній Юрійович
3 місце Кириллова Софія Кирилівна

2D-фотоколаж

1 місце Орлова Аліна Сергіївна
2 місце Чехова Елизавета Юрьевна
3 місце Хоров Владислав Васильевич
3 місце Дорога Анастасія Юріївна

Краща 2D-векторна графіка

1 місце Матвеева Анна Владимировна
2 місце Ветошкина Полина Игоревна
3 місце Орлова Аліна Сергіївна

Краща 3D-графіка

1 місце Куликова Лилия Олеговна
2 місце Хоров Владислав Васильевич
3 місце Безбородова Ульяна Викторовна

Краща 3D-анімація

1 місце Гардин Илья Андреевич
2 місце Войтук Сергій Назарович
3 місце Стонов Артем Максимович

Краще інформаційне наповнення

1 місце Галактіонова Ірина Сергіївна
2 місце Хмель Сергій Анатолійович
3 місце Доберчак Володимир Миколайович

Краща програмна реалізація

1 місце Грищенко Едуард Віталійович
2 місце Хмель Сергій Анатолійович
3 місце Доберчак Володимир Миколайович
3 місце Авдєєва Ніколь Олегівна

Краща графічна реалізація

1 місце Хмель Сергій Анатолійович
2 місце Доберчак Володимир Миколайович
2 місце Хоров Владислав Васильевич
3 місце Грищенко Едуард Віталійович
3 місце Нікішин ВолодимирОлександрович
3 місце Снідевич Дмитро Сергійович