ПЕРЕМОЖЦІ XIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП`ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

Кількість призових місць визначалася пропорційно до кількості поданих робіт і їх якості

ПТУ ТА КОЛЕДЖІ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеЛєдєньов Владислав Павлович
2 місцеБереза Яна Геннадіївна
3 місцеЯрмолюк Екатерина Алексеевна
3 місцеКабачій Богдан Олегович

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеМашин Александр Владимирович
2 місцеЮщенко Кирилл Валерьевич
3 місцеИвенин Роман Юрьевич
3 місцеСайко Дмитро Олександрович

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМедончак Тетяна Василівна
2 місцеКурбатова Дар`я Миколаївна
2 місцеБереза Яна Геннадіївна
3 місцеЛевченко Андрій Вікторович
3 місцеБаранівська Світлана Василівна
3 місцеКурбатова Дар`я Миколаївна

Краща GIF-анімація

1 місцеКозарчук Олександра Олександрівна
2 місцеХарченко Віталій Андрійович
3 місцеЗаболотний Володимир Володимирович
3 місцеЛюбчак Ігор Васильович

Краща 3D-графіка

1 місцеПаршков Александр Андреевич
2 місцеБуковский Никита Валентинович
3 місцеСенкевич Глеб Владимирович
3 місцеКовалик Володимир Ігорович
3 місцеБуковський Нікіта Валентинович

Краща 3D-анімація

1 місцеМутиленко Андрій Сергійович
2 місцеСеменович Максим Ігорович
3 місцеРайдак Максим Сергеевич
3 місцеКовалик Володимир Ігорович
3 місцеБуковський Нікіта Валентинович

Краща Flash-анімація

1 місцеГрущенко Владислав Юрійович
2 місцеЮрчук Микола Григорович
2 місцеКорнидзе Артут

Краща графічна реалізація

1 місцеДуменко Микола Олегович
2 місцеФещенко Владислав Александрович
2 місцеКарнаух Андрей Александрович

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеТявин Владислав Алексеевич
2 місцеШевчук Володимир Олегович
2 місцеСтепаненко Вікторія Валеріївна
3 місцеАхметгалиева Алина
3 місцеТарасюк Дмитро Юрійович
3 місцеКузеняткин Егор

Краща програмна реалізація

1 місцеКовалик Володимир Ігорович
2 місцеДуменко Микола Олегович
2 місцеОбертинський Дмитро Євгенійович
3 місцеФещенко Владислав Александрович
3 місцеКарнаух Андрей Александрович

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місцеБелоусов Никита Анатольевич
1 місцеБезуглова Алина Петровна
2 місцеКіт Ліна Олегівна
2 місцеДудка Александра Юрьевна
2 місцеАнтонов Антон Игоревич
3 місцеШтепа Елизавета Вячеславовна
3 місцеЛюбивый Юрий Александрович
3 місцеСаталкина Яна Андреевна
3 місцеМихальський Руслан Володимирович
3 місцеЛисак Дмитрій Сергійович

Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)

1 місцеІванців Богдан Васильович
2 місцеБакланова Анна
2 місцеЧерный Вадим Михайлович
3 місцеАсетов Асылан Жанболатвич
3 місцеБеспалый Влад Русланович
3 місцеПоліщук Олександр Володимирович
3 місцеШилова Анна Витальевна
3 місцеБессалицких Анатолий Викторович

Краща 2D-векторна графіка

1 місцеМоргунова Ксения Александровна
2 місцеПазухина Нина Васильевна
2 місцеКудрявцев Андрій Валерійович
2 місцеГончарук Андрей Михайлович
3 місцеЛебзак Анастасия Олеговна
3 місцеГриньчак Дмитро Павлович
3 місцеХожаинова Марина Сергеевна
3 місцеChulaievska Mariana Stepaniwna

Краща GIF-анімація

1 місцеРиндін Сергій Анатолійович
2 місцеПономаренко Андрій Сергійович
3 місцеБартков Микола Сергійович
3 місцеТарасюк Александра Александровна
3 місцеКужиев Серик Тасбулатович

Краща 3D-графіка

1 місцеБахарева Анжела Валерьевна
1 місцеВоєділо Андрій Ігорович
2 місцеЧепуштанов Владимир Александрович
2 місцеБілик Владислав Олегович
2 місцеДосужий Олег Александрович
2 місцеЛіщук Олександр Олександрович
3 місцеДерябін Олесь Олександрович
3 місцеЕпифанцева Анна Олеговна
3 місцеКудрявцев Андрій Валерійович
3 місцеВарламов Вадим Викторович
3 місцеДерябін Олесь Олександрович
3 місцеГедз Дмитрий Олегович
3 місцеГубкин Дмитрий Игоревич
3 місцеМаліцький Олексій Сергійович

Краща 3D-анімація

1 місцеПанченко Иван Олегович
2 місцеПобережний Василь Васильович

Краща Flash-анімація

1 місцеЦыпленкова Екатерина Александровна
2 місцеГорулько Ярослав Валерьевич
2 місцеЛихачёв Андрей Дмитриевич
3 місцеБартков Микола Сергійович
3 місцеШкулипа Алексей Игорович
3 місцеВалиев Радион Рустемович

Краща графічна реалізація

1 місцеПастернак Тарас Богданович
2 місцеПоліщук Олександр Володимирович
2 місцеФічковський Андрій
2 місцеБузак Віталій Олегович
3 місцеЛазарев Ярослав Володимирович
3 місцеChulaievska Mariana Stepaniwna
3 місцеГронюк Владислав Русланович
3 місцеЛевченко Іван
3 місцеВиноградова Анастасия Игоревна

Найкраще інформаційне наповнення

1 місцеТкаченко Анжеліка Вікторівна
1 місцеChulaievska Mariana Stepaniwna
2 місцеСетник Наталия Юрьевна
2 місцеВалиев Радион Рустемович
2 місцеБолейко Анастасия Леонидовна
3 місцеПобережний Василь Васильович
3 місцеЦаренко Сергій Олександрович
3 місцеПоперечний Михайло Миколайович
3 місцеЛопушан Руслан Петрович

Краща програмна реалізація

1 місцеМокану Пінтілій Пентелійович
2 місцеБолейко Анастасия Леонидовна
2 місцеПопатенко Андрій Миколайович
3 місцеСмердов Андрій Олексійович
3 місцеОсіпчук Олег Віталійович
3 місцеКишеев Никита Валерьевич

ШКОЛА

Краща 2D-растрова графіка (до 11 років)

1 місцеВіклюк Олександр Павлович
1 місцеПетрова Елизавета Михайловна
2 місцеБут Дарья Миколаївна
2 місцеМендюк Павло Русланович
2 місцеГенсьор Руслан Васильович
3 місцеРацюк Назар Вікторович
3 місцеГапанович Ольга Игоревна
3 місцеАлаева Ксения Максимовна
3 місцеДенисова Софія Денисівна
3 місцеСавчук Дмитро Іванович
3 місцеЦвях Артем Степанович
3 місцеКузик Володимир Ігорович
3 місцеВернигора Анна Олександрівна
3 місцеТомко Олег Сергійович
3 місцеКруглов Вадим Витальевич
3 місцеПідгайний Артем Борисович

Краща 2D-растрова графіка (12-14 років)

1 місцеСвирид Нікіта Олександрович
1 місцеМеркулова Алесандра Денисовна
2 місцеБатытель Дарья Александровна
2 місцеРевак Мар`ян Романович
2 місцеСавин Вікторія Вікторівна
2 місцеБогословова Радостина Иванова
2 місцеІванців Анастасія Олегівна
3 місцеМіськевич Петро Анатолійович
3 місцеОржаховська Анна Русланівна
3 місцеВойтко Олександра Олександрівна
3 місцеПустовойт Ярослав Олегович
3 місцеШкварчук Анна Алексеевна
3 місцеМороз Інна Вікторівна
3 місцеОвсяннікова Злата Олексіївна
3 місцеМоскаленко Анна Олександрівна
3 місцеТинник Анастасiя Дмитрiвна
3 місцеИксар Максим
3 місцеСергеева Виола Владимировна
3 місцеКаспер Вероника Валерьевна

Краща 2D-растрова графіка (15-18 років)

1 місцеПереверзєва Ірина Сергіївна
1 місцеГотилова Мария Тимофеевна
2 місцеМаксименко Даниил Олександрович
2 місцеРачек Анастасія Андріївна
2 місцеГорбатенко Максим Константинович
2 місцеЄзерська Ольга Сергіївна
2 місцеБорисенко Мария Витальевна
3 місцеКучер Екатерина
3 місцеЛевченя Мария Александровна
3 місцеДушутина Елена Игоревна
3 місцеМуцынова Анна Александровна
3 місцеЩекотов Владислав Леонидович

Краща 2D-векторна графіка (до 11 років)

1 місцеЯрник Ростислав Віталійович
2 місцеПетровська Діана Григорівна
2 місцеГригорьев Дмитрий Сергеевич
3 місцеБабова Вероніка Вікторівна
3 місцеЛеженникова Софья Антоновна

Краща 2D-векторна графіка (12-14 років)

1 місцеТелих Анастасія Станіславівна
1 місцеЛочкарева Ирина Олеговна
2 місцеБоднар Катерина Віталіївна
2 місцеГаєвська Дарія Сергіївна
2 місцеТюкаев Руслан Ильшатович
3 місцеДавиденко Катерина Дмитрівна
3 місцеХисматуллина Лилиана Сергеевна
3 місцеКруглова Елизавета Витальевна
3 місцеТретяк Вадим Павлович
3 місцеКаракян Афина
3 місцеНикитенко Алена Владимировна
3 місцеПарфенюк Ольга Андреевна

Краща 2D-векторна графіка (15-18 років)

1 місцеПалаш Дарина Юріївна
2 місцеБогайчик Василь Миколайович
2 місцеПалюра Костянтин Андрійович
2 місцеКорж Богдана Андреевна
3 місцеМасюк Вероника Александровна
3 місцеГринько Дмитро Олександрович
3 місцеКукса Виктория Сергеевна
3 місцеКокушкин Владислав Максимович
3 місцеРольян Елизавета Евгеньевна
3 місцеТрипутень Карина Александровна

Краща GIF-анімація (до 11 років)

1 місцеКузьменко Дмитрій Андрійович
2 місцеФайт Дар`я Миколаївна
2 місцеМансеров Едуард Вікторович
3 місцеБоридько Александр
3 місцеДемченко Денис

Краща GIF-анімація (12-14 років)

1 місцеДобромислов Ілля Володимирович
1 місцеПанчелюга Олексій Сергійович
2 місцеГудзь Мария
2 місцеГусаров Илья
3 місцеПолянская Мария Александровна
3 місцеКорнева Екатерина
3 місцеЗолотарева Марина
3 місцеДунаенко Данила

Краща GIF-анімація (15-18 років)

1 місцеПастух Анастасия Николаевна
2 місцеЦимбалістий Артур Віталійович
3 місцеПанчелюга Роман Сергійович
3 місцеШерстюк Ольга Антоновна
3 місцеДемченко Денис

Краща 3D-графіка (до 11 років)

1 місцеРацюк Назар Вікторович
2 місцеМедведев Михаил Валерьевич

Краща 3D-графіка (12-14 років)

1 місцеБрусов Иван Вадимович
2 місцеМоскалик Максим Миколайович

Краща 3D-графіка (15-18 років)

1 місцеПархоменко Ігор Олександрович
2 місцеГольденберг Илья Русланович
2 місцеСамойленко Евгений Витальевич
3 місцеЯновский Ян
3 місцеЖуков Виталий Игоревич
3 місцеЄрмолаєв Михайло Іванович
3 місцеЯречук Дмитро Юрійович
3 місцеКокушкин Владислав Максимович
3 місцеЮшин Павло Дмитрович
3 місцеБабак Ярослав Борисович

Краща 3D-анімація (до 11 років)

1 місцеЯрник Ростислав Віталійович
2 місцеВолошко Ольга Сергеевна

Краща 3D-анімація (12-14 років)

1 місцеРаспопин Ярослав
2 місцеМискун Александр
2 місцеФилиппова Мария
3 місцеШахматов Даниил
3 місцеРацюк Назар Вікторович
3 місцеЯрник Ростислав Віталійович
3 місцеБерезюк Анна Ігорівна
3 місцеАлександрова Александра Огнянова

Краща 3D-анімація (15-18 років)

1 місцеПархоменко Ігор Олександрович
2 місцеКомова Софья
3 місцеМайданик Никита
3 місцеШаповал Станислав Сергеевич

Краща Flash-анімація (до 11 років)

1 місцеЖуравська Анастасія Михайлівна
2 місцеЗолотарева Вероника
2 місцеШевченко Егор Антонович

Краща Flash-анімація (12-14 років)

1 місцеПрахт Валерия
2 місцеКотелевець Катерина Миколаївна
2 місцеЗгоняйко Ева Ивановна
3 місцеКузьменко Никита Сергеевич
3 місцеЗолотарева Марина

Краща Flash-анімація (15-18 років)

1 місцеГринько Дмитро Олександрович
2 місцеБелова Полина Станиславовна
3 місцеМихайлова Дарья
3 місцеСоколова Виктория Алексеевна
3 місцеКорж Богдана Андреевна

Краща графічна реалізація (12-14 років)

1 місцеЗусько Владислав Юрійович
2 місцеТретяк Вадим Павлович
3 місцеТрофімек Ігор Сергійович

Краща графічна реалізація (15-18 років)

1 місцеАртюхов Валерий Евгеньевич
2 місцеЦикановська Вероніка Сергіївна
2 місцеМеркушев Денис Дмитрович
3 місцеКурочкін Ілля Євгенійович
3 місцеЯречук Дмитро Юрійович
3 місцеЛазован Вера Александровна

Найкраще інформаційне наповнення (до 11)

1 місцеСоловьев Даниил
2 місцеПчёлкин Алексей Геннадьевич
3 місцеКоллективная работа лицея `Гранд`

Найкраще інформаційне наповнення (12-14 років)

1 місцеКучеров Богдан Александрович
2 місцеОцупок Валентин Олександрович
3 місцеЗусько Владислав Юрійович
3 місцеТорубаров Максим Алексеевич

Найкраще інформаційне наповнення (15-18 років)

1 місцеКурочкін Ілля Євгенійович
2 місцеPetryshyn Sophiya Romanivna
3 місцеМельник Ганна Григорівна
3 місцеБурега Василь Васильович
3 місцеТкачук Валерій Михайлович

Краща програмна реалізація (12-14 років)

1 місцеЦибульський Дмитрій Олександрович
2 місцеМустафаев Амирхан

Краща програмна реалізація (15-18 років)

1 місцеKostiv Anastasia Orestivna
2 місцеКашевич Дмитрий Александрович
2 місцеСиндяев Дмитрий Сергеевич
3 місцеАпраксина Екатерина Вадимовна
3 місцеЖуравчак Андрій Богданович
3 місцеСвирид Нікіта Олександрович